Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Török-Magyar Lagzi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török-Magyar Lagzi?

Figyelt kérdés

Török vőlegényem van, de nem tudom hol és hogy legyen az esküvő. A nagykövetségen azt mondták, jobban járnék, ha Mo-n lenne a polgári szertartás, de fogalmam sincs miért, azt nem magyarázta el.

Arra gondoltunk a párommal, lagziból kettő kellene, egy Törökországban az ő családjának, egy pedig Magyarországon az enyémnek, mert nem mindenki tudná kifizetni a repjegyet.

Megköszönném a segítséget, tanácsokat.



2014. márc. 3. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Hát nézz utána, hogy miért... Valószínűleg jogilag gondolták a követségen, nem szervezési szempontból... Most nincs előttem a török jogrend, de félő, hogy vannak még gondok az egyenjogúsággal, mert az ország vezetői igen érdekes nyilatkozatokat tesznek néha. Szóval meg kell nézni, mert a jó ég tudja, hogy mi vonatkozik aztán rád egy esetleges válás esetén (vagy akár a házasság alatt).

Értem, hogy a vőlegényed "nem olyan" meg "rendes", de abból kiindulva, hogy mit kezdenek egymással a válófélben lévő házasok a világ minden pontján, ne kockáztass.

2014. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A magyar jogrend szerinti házasság jobban védi a jogaidat. Ha kiköltöztök, akkor is. És ha bajba kerülsz, akkor is. Remélem, hogy boldog leszel, de azért nem árt, ha az árnyoldalára is készülsz a kulturális különbségeknek. Ettől az árnyoldaltól akar megvédeni a lehetőség szerint a mi jogrendünk.
2014. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Inkább szakíts azzal a törökkel...


http://www.youtube.com/watch?v=HW0uKQp8S58

2014. márc. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Nekem törökországban volt, és így könnyebb volt, mivel nekem könnyebb volt vízumhoz jutnom, és lejönnöm ügyet intézni. (Ráadásul most már vízum sem kell.)

Egy töröknél mindig necces, hogy kap-e vízumot.

Nálunk egyébként vizsonylag zökkenőmentesen lement a szervezés.


Viszont valamit el kell mondanom: én, mikor megismertem a férjem, már évek óta muszlim voltam, és a férjem nagyon vallásos.

Ha egy török nem tartja a vallását, (ráadásul még az sem fontos neki, hogy muszlim legyen a felesége), hát azok hosszútávon nem lesznek a legjobb férjek. Itt élek, és rengeteg példáját látom, hogy a hatalmas "love" után hogyan jön a megcsalás (vagy minimun internetes csajozás).

2014. márc. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

#4 vagyok

#2 milyen jogrendről beszélsz?

2014. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bazi nagy roma lagzi xd
febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!