Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férj ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férj ilyen?

Figyelt kérdés

A feleség csinál szinte mindent, takarítás, főzés, bevásárlás, gyerekkekel kapcsolatos döntések, fontos dolgok fejben tartása, pénzügyek intézése, stb...

Nálunk így van, szinte semmit nem lehet rabizni, ha kérdezek fontosabb döntéssel kapcsolatban, ő nem tudja...

Persze mondjuk szerelőt ő hív ha elromlik valami, vagy ugye kisebb munkákat ő is meg tud csinálni. De ennyi amiben lehet rá számítani.

Ha nem szólok, magától nem öltözteti a gyereket, nem ad neki inni, enni...


2020. nov. 2. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem mindegyik ilyen. Viszont minden megromlás előtti kapcsolatban ezt érzi a feleség egy jó kis vitaforrást generálva egymás között. Áruld már el, amikor hozzámentél akkor másmilyen volt? Nem? Na akkor "elviselted", most meg kezdesz abba a stációba eljutni amikor már minden rossz...

Szóval akarod még ezt a házasságot? Nem? Akkor ekézd csak a férjed. Ha meg akarod akkor ideje lenne leülnötök és megbeszélni mik az igazi gondok köztetek és újra visszacsempészni a tüzet, a szenvedélyt a mindennapi mókuskerék taposása, a szürke ellaposodás helyett.

2020. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Magyarországon sajnos gyakoriak a férfiatlan, kiszolgálásra szoruló pasik, akik inkább éhen halnak, ha nem rakják eléjük az ételt. A nők meg eltűrik, hogy egy gyerek szintjén van a pasi a kacsolatban.
2020. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegyik halistennek. Ilyen életképtelen balfaszt férfiszámba se lehet venni.
2020. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
De legalább elmondhatod, hogy gyűrűt húzott az ujjadra és feleség vagy.
2020. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk az asszony ilyen.
2020. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem, nekem normális férjem van, teljesen egyértelmű számára, hogy minden házimunka pont ugyanannyira az ő dolga, mint az enyém. Képes főzni és a gyűrű sem esik le az ujjaról, ha ki kell porszívózni vagy elmosogatni. Bár gyerekünk nincs és nem is lesz, de tudom hogy ott is kivenné a részét mindenből.

Össze sem jönnék egy ilyen férfival, akit ki kell szolgálni és aki konkrétan cselednek tart..

2020. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Gondolom közös kasszán vagytok, amibe Ő sokkal többet tesz. Ha így van akkor ne pampogj kérdező.
2020. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%

És ugyan honnan gondolod #17, hogy a férj ad bele többet?! Egyébként is, normális családoknál, főleg ahol gyerek/ek is vannak, alapvető a közös kassza. Vagy hogy gondoltad, megy majd a vita, hogy ezt a csokit én vettem a gyereknek, azt a nyalókát te vedd, a kabátot én vettem, a cipőt te vedd?! Ez a közös kassza lényege, mindkét fél dolgozik és annyit ad bele, amennyit tud. Akinek ez nem felel meg, az nem kell házasodjon, vagy keressen magának olyat, aki forintfillérre ugyanannyit keres, mint ő, aztán majd ha ő emelést kap, az asszony meg esetleg nem, akkor mehet válni, mert nem valósul meg az ő elképzelései szerinti közös kassza. 🤦🏻‍♀️

Alapvető, hogy egyenrangú mindkét fél és nem fizetésben merik azt, hogy kinek mennyi házimunkát kellene csinálni és főleg, hogy kinek a feladata a gyereknevelés. Talán a háztartás nem közös?! Apuci nem koszolja a tányérokat és ruhákat? Nem csinál kupit? Dehogynem! A gyerek nem közös?? Nehogy már az legyen a normális, hogy csak anya feladata a KÖZÖS otthon és a KÖZÖS gyerek. Rendben van az, hogy apucinak külön szólni kell, hogy adjon enni a saját gyerekének, mert magától ennyire sem képes?! Szégyellje magát az ilyen “apa”.

2020. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!