Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férj ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férj ilyen?

Figyelt kérdés

A feleség csinál szinte mindent, takarítás, főzés, bevásárlás, gyerekkekel kapcsolatos döntések, fontos dolgok fejben tartása, pénzügyek intézése, stb...

Nálunk így van, szinte semmit nem lehet rabizni, ha kérdezek fontosabb döntéssel kapcsolatban, ő nem tudja...

Persze mondjuk szerelőt ő hív ha elromlik valami, vagy ugye kisebb munkákat ő is meg tud csinálni. De ennyi amiben lehet rá számítani.

Ha nem szólok, magától nem öltözteti a gyereket, nem ad neki inni, enni...


2020. nov. 2. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Igen, mindedjik
2020. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem! Viszont nem valószínű, hogy ez nem derül ki minimum az összeköltözéskor, de sokszor előtte is, nem ilyenkor kell rádöbbenni.
2020. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindegyik. Én még ilyenebb vagyok. :-))
2020. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

Igen, leginkább mindegyik. Így kell őket szeretni :)

Van persze kivétel, meg a gazdagoknal vannak háztartási alkalmazottak.

2020. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2020. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Én is próbálnek ilyen lenni de akkor feleségem elkolt mindent és tonkretesz anyagilag.

Különben ilyen lennék.

2020. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem mind ilyen, de ha 10 nőt megkérdezek milyen pasit szeretne 8 azt mondja legyen magas.... azt még egy se mondta, hogy legyen esze.


Viszont elérik a magasabb polcokat is. 😄

2020. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem.
2020. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nálunk én intézek mindent. Azon felül, bármit megcsinálok. Mosok, porszívózok stb.. Egyik sem nehéz.

Amíg a gyerekek kicsik voltak, én tanultam velük. Stb..

Ezek alapból jöttek, jönnek.

Tudod: ki milyen virágot szakít...

2020. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ilyen... Szívesen főzök, takarítok is. Észben tartok majdnem mindent, a gyerekkel kapcsolatban pedig mindent megbeszélünk.
2020. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!