Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő után mondtál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtál igent/ mikor kérted meg a kezét? 💍

Figyelt kérdés
Az érdekelne főként akik távkapcsolatban voltak ( 500-1000 km és több) akik tényleg egy évnen 2* 3* tudtak csak talizni.

2020. okt. 31. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Taizni? Tini vagy-e?
2020. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatban voltunk négy és fél évig (kb 1500 km). Eleinte évi 3-4 találkozóval, majd havonta, később három hetente. Az ötödik évfordulónkon kérte meg a kezem, fél évvel azután hogy hozzáköltöztem. Rá fél évre össze is házasodtunk.
2020. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyon tini, 29 éves vagyok
2020. okt. 31. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Másfél éve együtt éltünk, mikor megkérte a kezem a párom.


Szerintem amíg nem élsz a másikkal együtt életvitelszerűen egy évet, addig ez egy alaptalan hülyeség.

2020. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem hinném alaptalan hülyeségnek.

Éltem együtt az exekkel éveken keresztül egyiknek eszébe se jutott, egyébként se voltunk egy hullámhosszon, megcsaltak, nem törődtek velem. Már így messze is sokkal többet kaptam.

2020. okt. 31. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem mennék hozzá olyanhoz, akivel nem laktam együtt. Az hogy évente 4-5 alkalommal elvagytok, az nem jelenti azt, hogy akkor is működne, ha együtt elnétek. Évi pár alkalommal bárkivel el lehet lenni....

Egyébként 1 év után kérte meg a párom a kezem, 7 hónap együttélés után.

2020. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2,5 hónapja jártunk amikor megkérte a kezem. Csak 30 km volt köztünk az első 1 évben, akkor összeköltöztünk. Fél évre rá össze is házasodtunk, most már 10,5 éve vagyunk együtt. 9 éve házasok :)

Nem lényeges, hány évet éltek együtt esküvő előtt.

Ismerősöm 8 éves kapcsolatban, 4 év együttêlés után házasodott, 1 éven belül elváltak. Nem ezen múlik. Hanem a kapcsolat minőségén és a hozzáállásukon. Két nyitott, kommunikatív őszinte, egymást szerető és tisztelő félnek nem kellenek évek egymás megismeréséhez.

2020. nov. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Egy év együtt élés után kérte meg a kezem.
2020. nov. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!