Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miről mondtál már le a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről mondtál már le a párod kedvéért?

Figyelt kérdés

Nagyobb dolgokra gondolok, én valahol még mindig emésztem magam miatta.Ugy érzem csak én mondtam le dolgokról, ő nem.


Esküvő,

Lanykérés,

Egy másik gyerek,

Szórakozás (már amikor nagyinál van a gyerek, mégsem megyünk sehova, itthon punny)

Barátok


2020. szept. 21. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha bármi számomra nagy dolgoról le kellett volna mondanom, akkor nem lennék a párommal.
2020. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Én alapból nem vagyok egy megalkuvós típus, igazán fontos nagy dolgokról senki kedvéért nem mondanék le, ennyit egyetlen szerelem sem ér szerintem. Úgy vagyok vele, hogy csak olyan kapcsolat lehet jó, ahol csak kisebb dolgokban kell kompromisszumot kötni, minden nagy dologban egyetértünk.

Az egyetlen, ami eszembe jut az az, hogy ha ő nem lenne, akkor már 1-2 évvel ezelőtt elköltöztem volna abból az országból, ahol most élünk. Ő viszont szeret itt élni és még 5 évig nem akar költözni, így maradok én is. Utána viszont az én álomországomban is veszünk minimum egy nyaralót és elkezdünk ott több időt tölteni, szóval bár egyelőre lemondtam róla, nem végleges a dolog, megoldjuk.

2020. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Hogy nyíltan csajozzak.
2020. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

- szexuális téren elég sok mindenről (bdsm, fétisek stb)

- barátokkal való kocsmázás minden héten

- cigizés (ezt mondjuk nem bántam meg)

- külföldi munkalehetőség

- húsevés (feleségem vegetáriánus, én meg nagy húsevő voltam, most már kb heti 1x eszem húst, de kicsit hiányzik)

2020. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Túl sok mindenről. Magamról. Vége is lett.
2020. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én gyermekmentes életről álmodozom, amikor is utazni tudok, nem függök senkitől, és bepótolhatom mindazt, ami tinikoromban kimaradt. Egyedül viszont ezek is unalmasak lennének, szóval egy társ mindenképp kell hozzá, a normálisak pedig, akik eddig voltak, mind akartak gyereket. A mostani párom egyelőre nem, de kinézem belőle, hogy évek múlva ez megváltozhat, és akkor kénytelen leszek legalább egyet bevállalni.
2020. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválás. Konkrétan egy mintát terveztem magamra varratni már tini korom óta, de a vőlegényemnek sem maguk a tetkók, sem a konkrét minta nem tetszik. Nem tiltotta meg nyilván, de így már nem szeretném én sem.

Lakberendzeés terén sok mindenben, soha nem volt lehetőségem önállóan az én ízlésem szerint berendezni egy saját lakást, mivel az első saját lakásunk közös volt. Nyilván itt ő is kötött kompromisszumokat, de a lakás sokkal inkább az ő ízlését tükrözi, mint az enyémet.

Kb ennyi. Olyan fontos dolgokról, mint amiket te írsz, soha nem mondanék le.

2020. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer bevállaltam, hogy legyen egyházi esküvő, tehát lemondtam a saját akaratomról, teljesítve a menyasszonyom kérését.

Túléltem, mint látszik, de amikor 2 évre rá elváltam, rájöttem, hogy qrvára nem érdemes ilyeneket csinálni.

"Nagy" dolgokról soha ne mondj le!

2020. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mosás, vasalás, főzés, takarítás, munkába járás, ... Szinte bármiről ami most kitölti az életem nagyrészét.
2020. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan dolgokról amik az együttéléshez, az összetartozáshoz kellenek. Ezeket viszont nem lemondásnak érzékeltem, hanem természetesnek, magamtól tettem.

Szerencsére másról nem is akarja hogy lemondjak - talán ezért vagyunk még együtt, mert nem elviselni, átformálni akar hanem elfogadni.

2020. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!