Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a férjetek ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk arról, hogy mikor összejöttünk, én jelentkezni akartam katonának.

17 éves voltam akkor, most 36.

Mondtam neki, hogy eléggé bebizonyítottam, akkor hogy szeretem, mert nem hagytam itt, mert akkor ha elmegyek ő szakít velem.

Ő meg rávágta, hogy ő is feladott mindent, kérdeztem mit és azt mondta, hogy a fiatalságát, 21 volt.

Nekem egy kicsit rosszul esett, mert olyan mintha arra gondolna, hogy ha mégegyszer lehetne nem így csinálta volna.


2020. okt. 25. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ez így úgy hangzik, mintha a veled töltött idő számára valami kötelesség lett volna, amiért feláldozta a fiatalságát. Beszélgessetek még, lehetnek itt érdekes dolgok!
2020. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Jó, de mi volt ezután? Te bevágtad a durcit és kiírtad ide a kérdést, vagy visszakérdeztél, hogy ezt hogy érti?
2020. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vágtam be a durcit, csak úgy elgondolkodtam rajta.

Visszakérdeztem, persze de csak elnevette magát, utána meg azt mondta, ugyanígy csinálná.

De azért egy kicsit fura, mert eddig nem mondott soha ilyeneket.

2020. okt. 25. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ne generálj problémát magadnak ha nincs.
2020. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek az utolsóval.
2020. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ezt mondani a férjemnek (18 éves korom óta vele vagyok, ő idősebb pár évvel). Nincs ebben semmi, de tény, hogy a fiatal felnőtt éveimet vele töltöttem, ahogyan az idős felnőtt éveimet is vele fogom. 😊
2020. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Itt áldozathozatalról van szó. Ha a veled töltött időre értette ezt, már pedig úgy hangzik. Elég bunkó beszólás. De az is az volt mikor szakítással fenyegetődzött, ha az álmaid után mész. Támogatnia kellett volna akkor is.
2020. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!