Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a pasitok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasitok vagy férjetek egy kérésetekre reagálva azt válaszolná nektek, hogy "Igenis, Úrnőm! ", akkor arra hogyan reagálnátok? Mit gondolnátok ekkor?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elröhögném :)
2014. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Na ez a pasi is csicska?- ezt
2014. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé attól függ, milyen a hangsúly... Lehet ezt viccesen mondani, én is mondtam már a páromnak, mikor megkért valamire, hogy "igen is, főnök úr!", és mindketten tudtuk, hogy csak viccelődök. De lehet mondani úgy is, hogy abban benne legyen az, hogy "már tököm tele van azzal, hogy állandóan csak parancsolgatsz, nem vagyok a csicskád". Ha ilyen a hangnem, akkor én elgondolkoznék, mit rontottam el.
2014. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy végre megtanulta a rendet, aznap este talán enyhébb büntetést kapna.
2014. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

csodálkoznék, nevetnék, és váltig állítanám, hogy annyira azért nem is parancsoló hangnemben mondtam.


ha viszont komoly hangnemben, őszintén így gondolná, az nyilván a jellemében is meglátszódna, ergo nem is lenne a pasim. ha a barátom ilyet mond, az csak viccből lehet, másképp sehogy.

2014. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Reményeim szerint ez az ágyban hangzana el és maximálisan kihasználnám az ezzel járó előnyöket :)))
2014. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jót. Ha nem tartozom a nők pár százalékba, aki élvezi a dominai, vezetői szerepet (nem tartozom) úgy általában az élet minden területén, akkor egy ilyenre valószínűleg mélyen csökkenne a vonzalmam az adott férfi iránt és kevésbé tartanám férfiasnak, mint addig.
2014. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra persze senki nem gondol hogy poénkodik az ember, mert jó humorérzékkel áldotta meg a sors, nem fapofa. Én is alkalmaztam poénból és jót nevettünk. Nem kell mindjárt a femi*a.hu-t rázúdítani az esetre!
2014. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt mondanám neki: "édes vagy" :)

Poénból én is szoktam neki mondani, hogy "főnök úr".

2014. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérés az kérés és nem utasítás. Lehet, hogy nehezére esett a dolgot megtennie. Van az úgy, hogy nem szívesen teszünk meg dolgokat a másik kérésére. De az egészet sikerült elviccelődnie. A viccen pedig lehet nevetni. Ha mind a ketten nevettek rajta, akkor nincs gond.
2015. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!