Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolsz az ilyen férfirol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz az ilyen férfirol vagy nőről?

Figyelt kérdés
Aki a felesege/férje mellől sűrűn hazajarkal a szülői házba, akár aludni is, így otthon hagyva a házastársat. Ez mennyire elfogadható?
2020. okt. 23. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem örülnék neki, olyan mintha szabira menne, otthon nincs kötelezettség, felelősség.

Ha valakik összeházasodtak mert együtt tervezik a jövőt akkor onnan nincs felmentés.

2020. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

#1 Miért hangzik ez a szöveg nekem úgy mint egy börtön büntetés?

Ha így kezeled a házasságod akkor nem csoda, ha szabadulna a másik.

2020. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

2# az én férjem nem menekül.

Élethelyzet függő, nyílván ha segít a szüleinek, nem bántana ha ott maradna(de nálunk 1 utcával arrébb laknak)

Nálunk van 3 gyerek akiket közösen akartunk és igen nem örülnék neki ha napokra itthagyna a káoszban. Az végülis nem derült ki hogy a kérdező párja miért megy haza, hogy segíteni vagy pihengetni.

2020. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Húgom csinálja ezt, hogy elvileg anyunál van havonta párszor. Gyakorlatilag vált vele pár szót, aztán megy a pasijához. Persze a vőlegénye csak annyit tud, hogy hazajár, és néha ott alszik.
2020. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

#3 És az mióta baj, ha valaki pihengetni megy akár külön a házastársától?

A 3 gyerek nem ok arra, hogy azt mondd hogy ez alól nincs felmentés soha.

Hogyne lehetne felmentés. Sőt, az a normális ha néha felmentést kértek ez alól mind a ketten és jól kipihenitek magatokat.

Ez történhet akár úgy is, hogy lepasszoljuk a nagyszölőknek és elmegyünk ketten vagy úgy is, hogy megkérem a házastársam, hogy had hagyjalak már itt egy hétvégére és vicaversa.

2020. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
A férfi miután elvette a saját banyáját, nem látogathatja a rokonait. A nő viszont igen.
2020. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Az én nagybátyám jegyese ilyen. Vicces és gyerekes egyben. És valamennyire fel is csesz, mert az anyja főz ő rá és a párjára is. Nekem nem tetszik amit csinál, de inkább kivonom magam, és úgy csinálok mintha nem is lenne, így nyugodt vagyok.
2020. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Ez attól függ, milyen gyakorisággal teszi. Pár havonta azt mondom, belefér, nem vagyunk összenőve és néha kell úgy is időt töltenie a családjával, hogy én nem vagyok ott. De ha ez hetente, kéthetente megtörténik, azt nem nézném jó szemmel.
2020. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Több apuka ismerős csinálja, hogy mindennap hazamegy vacsizni anyuci főztjéből, picit megpihen, majd este 8-jor hazatántorog, ahol nem kell neki a felesége mosléka,hisz már jóllakott, majd lefekszik aludni. Ez aztán a család és az angolok ebben partnerek, nehogy a pici fiúk lefogyjon a gonosz nő kotyvalékától.
2020. okt. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
anyagok, nem angolok ;)
2020. okt. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!