Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőről/férfiról aki hónapokig teper a másikért?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez ciki?

2017. ápr. 24. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

attól függ mit is takar nálad a "teper" kifejetés és mit kap cserébe, tehát a másik elutasítja, de ő próbálkozik, vagy csak lassan közeledik...


24F

2017. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha az illető férfi és én úgy fogalmaznék a teperés helyett kitartó, előny szerintem, abban az esetben, ha a nő nem utasította vissza szóban vagy írásban :-) hogy bocsika kopj le mert nem vagy az esetem, vagy legyünk csak barátok.

Én mindig így tesztelem a pasikat és jó szűrő, garantálom.

2017. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pl hónapokig elutasítja a másik.
2017. ápr. 24. 10:28
 4/12 A kérdező kommentje:

Akit megismertem állítása szerint hónapokig fűzte a volt csaját aki nem adta könnyen magát. Kérdezte erről a véleményem és számomra ez már a ciki kategória ha hónapokig fűzi valaki a másikat.

Akivel nagy nehezen összejött és hónapokig másnak állította be magát mint amilyen valójában. Pl romantikusnak, hitegette a jövőjükkel kapcsolatban.

2017. ápr. 24. 10:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha én valakit elutasítok, akkor elvárom, hogy értsen a szóból, és ne zaklasson tovább. Az a baj az ilyenekkel, hogy a társadalom valahogy belekódolta a férfiakba, hogy a női nem valójában igen, csak megjátsszák magukat. Engem nagyon fárasztana ez. Ha meg nő loholna egy férfi után hónapokig, simán kattantnak nézném.
2017. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ciki így futni más után. Nem mondom, hogy egyáltalán nem kell küzdeni az elején, de ha hónapokig kell és folyamatosan elutasít, akkor fel kéne fogni szerintem, hogy nem akar tőlem semmit és hagyni.

Nekem ez így a leírtak alapján kb zaklatás kategória.Ha nem akar semmit és többször is tudatta, akkor nem akar.

Ha ezek után mégis összejönnek, hát nem tudom.Nekem olyan érzésem lenne, hogy a másik fél jobb híjján jött vele össze, nem talált mást és akkor jó lesz ő is

2017. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Viszket neki nagyon...

Mégis mit akarhatna, ha egyszer a pasinak nem kell?? Mit szeretne az ilyen??

2017. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindkét nemtől annak tartom, pláne, ha vissza is utasítják. Ha nem, akkor egy olyan mértékű kedvesség, amiben az nincs benne, hogy a másik eköré szervezi az életét (értsd: emiatt lemond bármiről vagy órákat tölt ezzel), az szuper dolog.


Ha én így tepernék (akár fiúként is) és tudnám, hogy a másik vette a lapot, de nincs hatása rá, akkor hagynám a fenébe egy hónap után, ha nem egyértelmű, megbeszélném vele konkrétan, mert feltételezem, ennyi idő elteltével már jutok oda, hogy merjek ilyet kérdezni, ha meg elutasít, akkor egyértelmű.

Egyrészt, tiszteletben tartom a döntését, ha meg nem úgy gondolja, akkor az nem az én bajom, másrészt miért vesződjek soha nem kifizetődő dolgokkal? Kedves leszek vele, de az már jóval szolidabb verzió.

20L

2017. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Teperni" akkor szoktam, ha megvan a kölcsönös vonzalom, elutasítás, elküldés pedig nem történt.


Az egyik esetben sok időbe telt, mire eljött velem randira a lány, ebből elég hosszú kapcsolat lett. A második "teperés"-emből nem lett semmi, feladtam egy idő után a randira hívást, mivel nem kaptam választ rá.


Én nem tartom tehát cikinek a "teperés"-t. De egy pszichológiával foglalkozó oldalon olvastam egyszer egy olyan sztorit, hogy a nő még négy hónap után is csak flörtölt a sráccal és nem ment el vele randizni. Erre a pszichó azt írta a fiúnak, hogy hagyja a fenébe és különben is terápiára kéne járnia, ha nem tojja le azt, aki pár hét után nem megy el vele lelkesen randira. Szóval biztos van, aki szerint ciki.

2017. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 9. évig fűztem egy lányt mire kötélnek állt. Utána azt mondta nekem hogy miért nem előbb ismert meg!
2017. ápr. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!