Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit gondoltok egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés

(Ez nem ismerkedési kérdés, kérlek, ne töröld! Pusztán érdekelnek a vélemények)


Utálok magamról egyes szám harmadik személyben beszélni, szóval E/1-ben folytatom:


Megjelenés: 180 centi vagyok, átlag-vékony testalkattal, nagyjából 70 kiló. Világos bőröm és szemem van, és sötét, közepesen rövid hajam. Szóval nem az a divatos, mainstram frizura - az nem áll jól. Az arcom leginkább átlagos, szóval nem kimondottan egy "jó pasi". Tudom, sokaknál az a vízválasztó, de ezt nehéz leírni. Nem néznek meg az utcán, hogy milyen csúnya vagyok, de viszonylag ritkán szemeznek velem azok a nők, akik tetszenek. Fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok, szóval főleg a tizenéveseknek szoktam tetszeni. Ha az öltözködési stílusomat egy üzletlánccal kéne leírnom, akkor az a Zara lenne: kicsit sportos, kicsit elegáns.


Személyiség: régebben nagyon introvertált voltam, gyakorlatilag alig szóltam a lányokhoz. 20 éves korom körül azonban tudatosan elkezdtem változtatni ezen. Eljutottam oda, hogy nem zavar, ha tömeg előtt meg kell szólalnom, sőt, szeretek is szerepelni. Élvezem azt, ha új embereket ismerhetek meg, az ismerkedés amolyan hobbim lett. Mondjuk néha megunom, és akkor egy időre hanyagolom. :D Alapvetően későn érő típus vagyok az élet legtöbb területén. Ego nélkül mondom, hogy értelmes vagyok, illetve nagyon tág az érdeklődési köröm, de azért ezen a területen is vannak hátrányaim: nagyon kritikus vagyok másokkal, ha butának ítélem meg őket, vagy egészen egyszerűen nem tudnak helyesen írni.

Gyakran hagyatkozom az intuíciómra a tények helyett, szóval ha valakiről jó a megérzésem, annak sok mindent elnézek, ami néha nagy csalódásokhoz vezet. Néha sajnos hajlamos vagyok megbántani az embereket. Összességében őszinte, korrekt, de szarkasztikus és néha gonoszkodó embernek tartom magamat. Van hova fejlődni, na.


Kapcsolatok és szex: 20 évesen lett az első kapcsolatom, akkor vesztettem el a szüzességemet, de nem voltam szerelmes. Volt pár kapcsolatom, hosszabbak-rövidebbek, de csak egy lányt szerettem igazán eddig. Bár nem vagyok romantikus fajta, de volt olyan exem, aki kapott tőlem virágot

Egy kapcsolatban számomra nagyon fontos a kiegyensúlyozottság, az őszinteség és az, hogy "tisztán" intézzük a dolgokat: próbáljuk meg megoldani a problémákat, és ha nem megy, szakítsunk korrekt módon.

Nem vagyok féltékeny fajta, ha a lány nem ad rá okot. Szeretek büszke lenni a barátnőmre; nem zavar, ha megnézik, vagy a neten "csorgatják rá a nyálukat", sőt. Fontos, hogy néha igényem van az egyedüllétre.

A szexben a visszajelzések alapján jó vagyok, a méretemmel sincs probléma. Számomra egy kapcsolat fontos része a testiség. Volt pár alkalmi partnerem, főleg szakítások után, de természetesen járok teljes STD-szűrésre. Hasonló múlt esetén ezt a lánytól is elvárom.


Anyagiak és életvitel: egyelőre a szüleimmel élek, és egyedül - 30 éves koromig - nem is költöznék el. Egyetemre járok levelezőként; ez a második képzésem, bár az elsőt nem végeztem el. Nagyon sokat dolgoztam a CV-men: saját projectek, gyakornokoskodás, stb. Ennek, valamint a jó területválasztásnak hála több állásajánlatom is van: itthon havi 350-400 ezer nettó, Londonban évi 70-80 ezer font, bár az bruttó. Igazából szívesen kimennék pár évre, a nyelvtudásom is megvan, de egyedül egyelőre ezt sem lépném meg. Mindenesetre most tavasztól fogok munkába állni.

Nem sportolok aktívan, bár tervben van egy ideje. :D Bulizni ritkán járok, de nem zavar, ha a lány bulizós. Nem cigizem, de inni szoktam társaságban.


27 éves vagyok.


Kérlek, írjátok le, hogy mit gondoltok így rólam, és ezek alapján randiznátok-e velem (vagy bárki mással hasonló paraméterekkel). Ha tehetitek, indokoljátok is. Amennyiben az arc a döntő, ezt is jelezzétek, köszi!


Mivel nem ismerkedős kérdés, lakhelyet nem írok, és senki nem fog tőlem privátot kapni a válasza kapcsán.


Köszönöm, hogy elolvastátok! Igen, kicsit unatkoztam. :D


2017. febr. 8. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem kellenél. Bocs, de mi az, hogy 30 éves korodig nem is költöznél el?? A leírtak alapján max húszon egynéhány évesnek néztelek volna... Hiába írtál kisregényt magadról, a lényeg az utolsó bekezdésben van, az elég sok mindent elárul rólad...
2017. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyedül nem csinálsz semmit? Nő vagyok, 29, és egyedül fogok Londonba költözni idén. Ha én ezt "tudom adni", akkor el is várhatom, hogy a másik se csak párban merjen lépni, mint oviban.
2017. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen korrekt.

Mivel az arcodat a végén is kihangsúlyoztad: A belső megszépíti a külsőt, másrészt nem mindenki szereti a a kimondottan jóképű pasikat. Más ne csorgassa rá a nyálát.

Az, hogy az intuícióidra hallgatsz inkább, negatívum lenne a szememben. Nem szerencsés dolog.

Összességében nem írtál negatív tulajdonságokat.

2017. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

De mire vársz? Hogy jöjjön a szőke herceg(nő) és megmentsen? És ha nem jön? Ez esetben mik a 30 feletti terveid. Az a sanda gyanúm ha nem teszed meg az amúgy benned megfogalmazódott terveket később baromira megbánod.

A külsős adatokkal nem tudok kb 16 éves korom óta mit kezdeni, mert az összhatás a gesztusok ahogy beszélsz stb ezek számítanak. Nem egy adathalmaz....

2017. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem szimpatikus vagy és nem, nem zavar, hogy a szüleiddel élsz. A legjobb barátom 30 éves második diplomáját csinálja, aktív (és jól) kereső férfi, mégis otthon él a szüleivel, mert még nem adódott meg neki, hogy elköltözzön.

Jómagam is rendkívűl szarkasztikus vagyok, tehát az ilyen emberek vagy megfojtják egymást egy kanál vízben vagy remekül kijönnek.

Nagyjából hasonló személyiség vagyok nőként.


De a következő mondatot muszáj leírnom, mert szörnyen jót nevettem, ezt köszönöm. :D És megjegyezném, hogy nem bántásból, de mintha magamat hallanám.

"de volt olyan exem, aki kapott tőlem virágot " :D

21L

2017. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Utolsó :D

2017. febr. 8. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Egomán gyikgyuri
2017. febr. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!