Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy ilyen férfiról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés

Randiztam párszor vele, de nem volt köztünk sok, cdak pár csók meg pár komolyabb beszélgetés.


Volt, hogy azt mondta, neki a fél város megvolt (nyílván nem szó szerint, de tényleg nagyon sok lányhoz volt köze, ezt tudom). Aztán elmesélte, hogy volt egy komoly kapcsolata, amiben a lány kihasználta és vetetett fel vele kölcsönt és lényeg a lényeg, a fiú "megfenyegette" ha a lány nem fizeti a tartozást, akkor kirakja netre a pucér képeit -amiket állítólag csak ezért őrizget.


Nekem ezek nem voltak benne szimpatikusak szóval szakítottam vele, még mielőtt elkezdődhetett volna. Ennek már másfél éve.


Nem rég beszéltünk, azt mondta azóta nincs senki komolyabb a láthatáron mióta én otthagytam, csak szexkapcsolatai. De hozzátette, hogy nem miattam, csak nincs ideje egy teljes kapcsolatra és így könnyebb.


Nem értem a viselkedését.


Amúgy 30 éves.


2016. márc. 9. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
H*lye volt, próbálta korrigálni. Ha csak ez az egy eszköze van, én megértem.
2016. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nrkem olyan ellentmondásos. Előadta, hogy ő mekkora nőcsábász, ezzel elriasztott engem, aztán meg irogatja, hogy utánam nem volt senki komoly...
2016. márc. 9. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért dicsekedik ilyesmivel a férfi, hogy neki megvolt a fél világ.

Engem nem érdekelne kivel volt előttem, csak ne részletezze, meg dicsekedjen vele.

Miért volt ilyen hülye, hogy kölcsönt vett fel valakinek, amit aztán nem fizettek vissza?

Na ez a fenyegetés meg abszurd. Ha tényleg volt annyi esze, hogy átverjék, akkor ne picsogjon már, meg ne fenyegetőzzön ilyesmivel. Akkor akármi érné a te képeid is felkerülnének valahová?

Kicsit elmebeteg. Nylván ezért nem volt kapcsolata.

2016. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyennek nem hogy a fél város de még az egy utcányi csaj sem volt meg,ezek mind kamuk

És jó nagy hülye volt ha kölcsönt vett fel a csajnak,de ezek szerint azóta sem adta meg neki hisz ezért örzi a képeit...:D ez elég kamuszagú sztori :D

2016. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem mondott ellent magának.


nőcsábász = semmi komoly. az elején a mennyiséget kifogásoltad. most az utolsó találkozásotok óta megdugott mennyiségről nem esett szó.


nem értelek.


azt szeretnéd látni, hogy rád vár?

2016. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!