Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arrol a ferfirol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol a ferfirol, akinek ket kisgyereke van,1 es 3 eves, mindketto kulonbozo anyatol, es egyikkel sem el egyutt?

Figyelt kérdés
Mindket gyerek 6 honapos volt mikor elhagyta oket. 40 eves a ferfi.
2016. márc. 12. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Számomra nem a nagy betűs férfi, nem használnám rá azt a szót, amit viszont igen, azt nem engedi a gyk.

Lehet jobbra balra nőcskékhez járkálni. Ebben a történetben nem az a legvisszataszítóbb, hanem két kisgyerek nő fel azzal a tudattal, hogy annyit se érnek, hogy az apjuk kíváncsi legyen rájuk. Sterilizáltassa magát az illető.

Aki persze biztos nem te vagy, kérdező.

2016. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, en az egyik anyuka vagyok .
2016. márc. 12. 12:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Tenyészkan. Sok-sok gyereke lehet még szabadon. De sok gyerek van a közelben aki apjában csupán az anyja férjét tisztelheti...
2016. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Titusztitusz ***** válasza:
Én inkább azokrol a nőkröl "mit gondolnék", akik összefeküdtek egy ilyen senkiházi alakkal...Merthát ahogy mondani szokás:Arrol a pali nem tehet, hogy olyan értéktelen senkiházi amilyen, valszeg ilyennek született, nade aki ÖNKÉNT ÖSSZEFEKSZIK ilyesmi szemetekkel???? Az OLYAN nőröl még csak mit gondol az ember...(Hű...Inkább le se írom...)
2016. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4- es , tudod nem igy indult a kapcsolat.
2016. márc. 12. 12:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nem való neki a komoly kapcsolat, házasság meg pláne. Hamar jött a baba ismerkedés után?
2016. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ugysem értik meg,itélkeznek.

Én 4évig voltam a párommal,a lányunk 2éves,egyszer se látta még. Jó volt a kapcsolatunk és rendes,dolgos ember volt. 5hos terhes voltam amikor lelépett,azt se birta megmondani miért. Van egy 6éves fia,akit mi neveltünk,már vele se foglalkozik.

Engem már nem érdekel,elvagyunk mi,meg megtaláltam a párom is,aki imádja a lányom.

Fizetni fizeti mert kénytelen.

2016. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 VirágésBence ***** válasza:
Azt, hogy valószínűleg egy felelőtlen barom, aki nem képes felelősséget vállalni egy kapcsolatért és hamarabb szexel, mint hogy gondolkozna. Most komolyan, miért nem lehet megállapodni? Vagy miért kell egy rossz kapcsolatban gyereket vállalni? Értem én, hogy a baba néha rossz hatással van egy kapcsolatra, de ha dolgozol rajta nem a gyerek fogja megszívni, mert ez az, van két gyerek aki apa nélkül fog felnőni és manapság ez akármilyen gyakori is, nem helyes. Még egyszer is sok elkövetni ezt a hibát, na de kétszer?
2016. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már 8éves a fia*
2016. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Titusztitusz ***** válasza:
Elhiszem hogy nem így indult a kapcsolat, de ahogy mondani szokás:ÉRTŐ-LÁTÓ, és nemcsak néző szemnek már a LEGELEJÉN látni kellett volna hogy MILYEN JELLEMÜ illetővel áll össze valaki...Nekem régi meglátásom már az, hogy a JELLEME nem változik soha senkinek sem, és ha valaki jóelőre figyeli az intő jeleket, az sohasem szokott csalódni partnerekben...Csalódni MINDIG olyanok szoktak, akik GONDOLKODÁS-KÖRÜLTEKINTÉS NÉLKÜL ugranak bele egy-egy párkapcsolatba...De az ilyenek aztán megis érdemlik szerintem azt, amit kapnak az élettöl... Akár nők, akár férfiak az illetők...Bocsi kérdező, ha egy kicsit durvának ható a fogalmazásom, dehát a meglátásom az én meglátásom...De ha gondolod, neked nem kötelező egyet érteni vele...
2016. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!