Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Engednétek a csábításnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek a csábításnak?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok. Van egy férjem 16 évvel idősebb, ő neki az előző párkapcsolatából van két kis gyerek. Hozzá mentem így is, mert helyes volt, gazdag, és megvan midenene, amit csak az ember kívánhatna magának. Ez már 4 és félé éve tartó házasság.

Van egy közös 3 éves gyerekünk.

Megvan mindenünk a párom jó módú, de korona vírus a mi kapcsolatunkba is sok feszültséget okozott...

Ettől függetlenül van egy nő aki megvan fizetve ő látja el a háztartást, és segít 3 gyerek nevelésébe, + nekem amibe kell vasalás stb...

Az én gyerekem nagyon a rossz másik kettő gyerekkel nincs gond suliba járnak....

Pont ebből adódóan a párommal van sok vita....

Hozzáteszem a párom külföldi, és külföldön élünk.... sok a vita , harc , mindig... az elmúlt időben.


Én a munkám folyamán megismertem egy kurd férfit, akivel eddig csak randizam nem történt semmi extra kávén és ebéden kívül...

Ő többet szeretne én nem engedtem ez idáig, mert ha török férjem megtudná nagyon nagy balhék lennének....


A törökök és a kurdok egyébként is rosszba vannak.... úgy tudom... bár mindkettő itt született...

Igaz, hogy az a helyes, hogy nem keresem többé ennek másik férfinak a társaságát, pedig teljesen jól kijövünk és külsőleg nagyon tetszik ...

Nagyon szívesen félre lépnek vele , de mégsem merem megtenni ... :)

Ti ha nem lenne kivel és alkalam engednétek a csábításnak???

Egyébként a munkám területen -nagyon jól kijövünk egymásból:))))

Végre egy ember aki ugyanolyan munka mániás mint én :)

Egy munka, ugyanazz az értékrendünk, és szerintem szerelmes lettem bele, már én úgyse gondolom komolyan ezt a szerelemét mert már nem tizen x évesek vagyunk


2020. okt. 23. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tulajdonának tekint... Birtokol, korlátoz, szabályozza az életed! Ő bezzeg azt csinálja amit akar, gondolom... Tipikus muszlim magatartás. Gondolkodj el a szökésen! Milyen nyelven kommunikáltok? Egyáltalán hogy kerültél oda?
2020. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem birtokol nem korlátozz. A munkám oda köt. Oda is fog ameddig élek.
2020. okt. 23. 19:01
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kislány! Ne keresd a bajt, ne legyen a muszlim férjed mellett muszlim szeretőd! Inkább fuss, menekülj!! Lehetőleg haza...
2020. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Magyarországon nincs semmi csak csóróság... a munkám is ott van.

A kérdés egyébként az volt, hogy bele mennénenek e egy ilyen kapcsolatba... deahogy látom , senki ...

2020. okt. 23. 19:06
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem szeretnénk elásva lenni.

Két méterrel a föld alatt még ennyi sem jut mint így.

2020. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jól írtad... 26 éves LÁNY vagy, aki hobbiból gyereket szült valakinek, jómódért cserébe.
2020. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16- os és mi ebben a gond? Gyereket szültem mert ez az élet rendje :)

Volt választásom jó módba szültem gyereket:)

És szeretem a gyermekem sokkal több boldogságod ad, mint bármilyen jómód:)

Legalább nem kell 30-40 evésen beültetésen gondolkodnom hanem lesz egy nagy iskolás gyerekem.

Én ebben semmi gondod nem látok?

Az apa külföldi az anya magyar két nyelven beszél a gyerekem.

Hol itt a gond? Igen jó módban nevelem és azt kívánom az unokáimnak is legyen meg minden jómódja:)

2020. okt. 23. 19:52
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#17 igen, ezzel semmi gond nem lenne, normális helyzetben.

De de egy kurddal akarod összeszűrni a levet, mert nem elég az egyébként is problémás török férjed otthon.

Én is külföldön élek, tudom milyenek...Sok embert ismerek arról a vidékről és szó se lehet róla, hogy ismeretségi szintem valakit közelebb engedjek.

Nekem ez nem a felelősségteljes anya szerep.

De jómódodban kefélj csak félre, csak akkor majd ne csodálkozz, ha rossz vége lesz. És nem csak egy kiabálós válásra gondolok.

2020. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!