Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Manapság még sokan gáznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még sokan gáznak tartják, ha a nő nem akarja felvenni a pápa nevét?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 14:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a lőtéri kutyát sem érdekli hogyan veszed vagy nem veszed fel a párod nevét.
2020. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

7.


Azért ezek is tudnak gázak lenni. Feketéné Fehér... Bajuszné Szakáll... Nagyné Kiss... ZalánNÉ RÓnay...

2020. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

#11

Sajnos de, vannak akik hajlamosak ezen pörögni. Nálunk még csak lánykérés se volt, de már volt hogy úgy általánosságban szóba jött a téma rokoni taálkozón és én megjegyeztem, hogy nekem már van egy nevem, nem cserélném le csak azért mert hozzámegyek valakihez. Páran belém kötöttek meg úgy néztek rá mint a véres rongyra. :D

(Mondjuk pont nem is érdekelt engem, csak gondoltam leírom hogy de, sokaknak ez valamiért nagyon fontos kérdés az életükben, hogy valaki más mit csinál a saját nevével..)

2020. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%

11.


Az állatvédelmi törvények régóta tiltják a kutya lőtéren tartását. Vagy egyéb háziállatokét.

2020. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom, a párja nevére gondoltál.:D


Nem tartom gáznak, én sem venném fel. Előbb venné át a férjem az én vezetéknevem, mert egyiküknek sem tetszik az övé. Egy ember nevét venném fel, az anyukám lánykori vezetékneve. Ezt leszámítva a saját nevem alatt akarok teljesíteni, nem pedig xy-néként learatni a babérokat. Sosem nézett rám emiatt furcsán senki.

2020. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Bocsi az elírás miatt, ez tényleg magas labda volt! :D :D


Köszönöm a választ egyébként mindenkinek! Én is úgy gondolom, hogy manapság már ez egyáltalán nem gáz, de mégis vannak akik beszólnak emiatt. Persze ahogy a 10-es válaszoló írta, biztos annak is beszólnak, aki meg felveszi, szóval az embereknek semmi se jó.

2020. okt. 13. 15:41
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Nemrég volt egy kérdés, ahol valaki ragaszkodott, hogy xyné akar lenni, hosszú oldalakon keresztül beszélték le. Én ragaszkodom a nevemhez, semmilyen formában nem venném fel a páromét, de nem is érdekel ki-mit szól hozzá.
2020. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

Nemtom, nálam inkább pont fordítva volt. Én felvettem a nevét és nagyon sokan beszóltak, hogy ez nem elég feminista tőlem...

Szerintem mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, és mindenkinek az lehet az asszonyneve amit csak akar.

2020. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%

18.


Nem lenne még jobb, ha mindenki választhatna saját nevet? Persze akinek az eredeti az megtarthatja, de elég pocsék dolog, hogy a szülők által jónak tartott keresztnév és a nagyon nem választott vezetéknév amit "kap" majdnem mindenki és ez sokszor nem igazán kellemes.

2020. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
74%
Én azt nem értem, hogy miért pont a nevfelvetel az elnyomás jele? Miért nem a puccos esküvő meg a fehér ruha meg 100+ fos lagzi?
2020. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!