Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Manapság még sokan gáznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság még sokan gáznak tartják, ha a nő nem akarja felvenni a pápa nevét?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 14:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő lennék, én se szeretnék se Benedek, se Ferenc lenni.
2020. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nem tartom gáznak, furán nézne ki egy csomó nő Ferenc pápa vezetéknévvel.
2020. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Miért kéne bárkinek is felvennie a pápa nevét? Egyre jobbakat találtok ki.
2020. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarnék Kovács Ferenc pápa Mária lenni.
2020. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom pápa helyett párját akartál írni. Korosztály, egyén- és családi neveltetés függő, a mai házasodó korosztály már szerintem egyáltalán nem tartja szükségesnek, egyre többen elfogadják azt is, ha nem veszik fel a párjuk nevét. Én még nem vagyok férjnél, de azt már most tudom, hogy sosem lennék valamilyen "né". Szeretem a nevem, nem mondanék le róla, meg valahogy olyan "tulajdon" érzésem van ettől a "né" elnevezéstől. Inkább a kettőnk vezetéknevét választanám, köztük egy kötőjellel, így kompromisszumos megoldással mindenki megkapja, amit akar :)
2020. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem gáz. Én is Pope Franciscusné Kiss Ilona vagyok.
2020. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

"...sosem lennék valamilyen "né". Szeretem a nevem, nem mondanék le róla..."


A kettő nem zárja ki egymást: Kovácsné Horváth Éva.

Legalább 30 éve népszerű forma a feleségek körében. Az azelőtti formát (Kovács Gáborné) megértem, hogy nem akarod.

2020. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Az én környezetemben senki nem tartja gáznak, én nem vettem fel semmilyen formában és senkit nem érdekel.
2020. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

A pápa nevén felröhögtem :D


Viccet félretéve, tudod kik tartják gáznak?

1) Az idősebb, főleg falusi emberek

2) Hímsoviniszta férfiak

3) Elnyomott, birka nők, akiknek önálló gondolatuk nincs, és az "uruk" véleményét osztják (akik a már említett hímsoviniszta férfiak)

4) Szerencsétlen incelek (főleg erről az oldalról) akik gyűlölik a nőket, pedig sose volt és sose lesz senkijük


A maradék (értelmes) embert egyáltalán nem érdekli, hogy egy random embertársuk milyen formában szeretné viselni a saját nevét. Kivéve a feministákat, de mondjuk ők nem ebbe a kategóriába tartoznak.

2020. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

De, én gondolkodtam rajta, hogy Piusz vagy Kallixtusz lennék... :D


Viccet félretéve, szerintem inkább azt tartják gáznak, aki felveszi. Egyből "tulajdon" leszel, meg "biztos nincs szavad", vagy "vernek otthon" és "elveszítetted a személyiségedet".

Engem pont nem érdekel mások véleménye, tudom, hogy ezek közül egyik sem igaz, egyszerűen az tetszik, hogy fölveszem. De semmi gond nincs azzal, aki megtartja, ez egy személyes döntés. Miért kéne minősítgetni egymást emiatt?

2020. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!