Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem beszél meg velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél meg velem semmit? Miért néz semmibe?

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk házasok. Utóbbi időben semmit nem beszél meg velem. Ma kiderült, megint elhallgatott előlem egy fontos dolgot. És ami legjobban bánt, hogy az egész családjával össze beszélve közösen csinálták meg és egyikük sem szólt róla. Mélységesen csalódott vagyok, hogy egyikük sem vesz emberszámba. De leginkább a férjemben csalódtam. Hogy hetek óta nem volt negyed órája, hogy elmondja, mit tervez. És nem mondtam volna nemet, hiszen nem rossz az ötlet. Csak hogy mind megkerültek, ez nagyon fáj.
2020. okt. 5. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak a férjed tudhatja. Lehet félt a reakciódtól, lehet úgy gondolta, hogy nem érdekel, lehet, hogy telibetojja te mit érzel, mi ezt nem fogjuk tudni megmondani. Érdemes lenne vele megbeszélned, főleg, ha ez általános az utóbbi időben.

A családja védelmében viszont annyit mondanék, hogy én ha egy házaspár egyik tagjával valamit megbeszélek/tervezek, akkor automatikusan feltételezem, hogy a másik is tud róla és egyetért. Szóval nem fogok még külön odamenni a házastársához, hogy akkor vele ugyanazokat a dolgokat megbeszéljem, hiszen nekem alap, hogy ők ezt külön kitárgyalták már. Szóval nem feltétlenül megkerültek téged. Bár persze nem ismerem a konkrét szituációt, de általánosságban akár még ez is igaz lehet.

2020. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerintem már nem szeret téged.

Tudod ha szeretsz valakit nem bírod ki hogy ne újságolj el neki valamit, és azzal nyílván másképpen viselkedünk. Szóval kiszeretett belőled.

Sajnálom, de ennek így semmi értelme már.

2020. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A család tudja, hogy mindent elfelejt a férjem. Más apró pici hülyeség miatt fel tudnak hívni. A férjem elvileg minden időpontot elfelejt, ezt bezzeg nem. Még csodálkoztam is, hogy az anyjával beszélt tegnap és elvonult telefonálni. És ki sem derült volna az egész, ha nem vagyok itthon betegen.
2020. okt. 5. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudta, hogy neked nem fog tetszeni amit a családjával megbeszélt.
2020. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lett volna bajom vele. Nagyobb bajom, hogy nem is érti, miért kellett volna ezt megbeszélni velem. Ezt és mást sem.
2020. okt. 6. 08:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Elárulod mi volt ez a fontos, amit elhallgattak? Úgy könnyebb válaszolni.
2020. okt. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!