Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szoktatok beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem a napi dolgokat, eseményeket megbeszélni, hanem beszélgetni. Abszurd példa: olvasol egy cikket csillagászattal kapcsolatban, és elmerültök egy hosszabb beszélgetésben a bolygókról, idegenekről, élet kialakulásáról...vagy bármiről ami arról eszébe juthat az embernek.
2020. szept. 24. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, szoktunk.
2020. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Míg együtt voltunk, beszélgettünk mindenféléről, igen.
2020. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Szoktunk. Én meghallgatom a horgászatot, próbálom értelmezni és sokszor próbálok kérdezni (ha jobban értem többet tudok hozzá szólni). Politikáról szoktunk beszélgetni. Ez izgalmas téma mert mind ketten, teljesen másban foglalunk állást. Érdekes dolog összeütköztetni a tényeket, és véleményeket. Mondjuk... politikával csak óvatosan! Ne hogy sértődés legyen! :D Ő meg meghallgatja a horoszkópot, sütés-főzést, és az elméleteimet a világról illetve a társadalomról. Jó kis beszélgetések szoktak lenni.
2020. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Szoktunk. Sztm alap.

N

2020. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Persze. Nekem alap, hogy azzal vagyok kapcsolatban, akivel jókat tudunk beszélgetni. Házasságban pláne fontos!
2020. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Persze, szerintem nagyon fontos egy jó kapcsolathoz, hogy ne csak társak, hanem barátok is legyünk.
2020. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Persze. Elég fura lenne, ha a napi teendőkön kívül nem szólnánk egymáshoz.
2020. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Persze, ez az egyik alap egy kapcsolatban, napi szinten. Mi sokat beszélgetünk, film, újságcikkről vélemények.
2020. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Persze. Az űrkutatás mondjuk pont olyan, ami a kapcsolatunktól függetlenül közös érdeklődési kör, de pl. a Forma1-et azért szerettem meg, mert a férjem olyan lelkesen beszél róla.

Számomra az egyik legjobb dolog az életben egy hosszú, kellemes beszélgetés. Nem tudnék úgy kapcsolatban lenni, ha ez kimaradna. Régen olyan is volt, hogy hajlanalig beszélgettünk, manapság ehhez már lusták vagyunk és olyankor inkább elnapoljuk a beszélgetést. :)

2020. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Szoktunk, bar mostanaban kevesebbet, mert eleg zuros idoszakot elunk most a meloban es a munkaban,jelenleg nincs hol talalkoznunk, valamint en koltozes kozepen vagyok (hogy megoldodjon a talalkozos gondunk) lakasfelujitassal, most foleg errol tudok csak beszelni.

Remelem, ha kicsit konnyebb es egyszerubb lesz az elet ujbol tobbet fogunk beszelgetni.

2020. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!