Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tudok csinálni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni, ha nem akarok megházasodni de a barátnőm igen? Hagyjam el emiatt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 15:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%
A kapcsolatok többsége is szakítással ér véget. Azt ne mondd hogy te is az a kretén vagy, aki azt hiszi, hogy a nász éjszakán bemásznak az ablakon a házasságelkúró manók és teleszarják a szobát valami mágikus gázzal, amitől az a drága jó kapcsolat, ami házasság nélkül csodálatosan fennmaradt volna, most hirtelen elbaxódik. Vagy netán azok közé tartozol, akik amerikai filmekből tanultak jogot és azt hiszik, nem lehet házasodni anélkül, hogy köze legyen a másik félnek a vagyonodhoz? Falnak tudok menni az ilyen idiótáktól.
2020. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

8-as, igen. Épp így gondolkodom én is.

9-es: Igen, mondtam, bár nem tettem hozzá hogy soha, valamivel finomabban fejeztem ki magam.

2020. szept. 21. 16:14
 13/28 A kérdező kommentje:
11: Csak nem mindegy, hogy elbaszol egy esküvőre csomó pénzt, aztán válóper, ki mit visz, stb... Így viszont nincs semmi közös, ha esetleg beütne a krakk.
2020. szept. 21. 16:16
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek.
2020. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes, hogy mindenki a férfit támadja, mert nem akarja elvenni a szerelmét!


Az fel sem merül bennük, hogy a nő mennyire szeretheti a pasit, ha csak azért lehet elhagyná, mert az nem veszi el!

Ergo egy papíron múlik neki, hogy szereti e a férfit?

2020. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
15-ös, igazából bennem merült fel az elhagyás ha esetlegesen nem törődne bele, akkor ne húzzam feleslegesen az idejét
2020. szept. 21. 16:34
 17/28 anonim ***** válasza:
71%
én elhagynám ha neki eggyüttélés nem elég.f
2020. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez a legkorrektebb hozzáállás, ha nem vagy hajlandó te engedni.
2020. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Ollókezű Edward ***** válasza:
79%
Két eshetőség van. Vagy elmaradtok egymástól, és lehet, ez lenne a legjobb végkimenetel, vagy lesz egy frusztrált, elégedtelen, megbillent önbizalmú nőd. Eldöntheted, melyik a jobb neked.
2020. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem igazad van.

Én sem fogok senkit elvenni, ugyan ezen okok miatt. Nem hiszek a boldogító igenben amire kimegy 2 millió majd 2 év múlva ugyan ez kimegy a válásra.


Szerintem úgyis nyaggatni fog a későbbiekben ezzel, mivel a sima boldogság nem elég. Nem azt mondom, hogy hagyd el de jó lesz ha felkészülsz pár esetre. 1, ő hagy el. 2, elkezd ezzel hosszú távon zaklatni vagy 3 belenyugszik. Viszont a 3. lehetőség sem igazi nyereség mert akkor meg mint tüske ott marad, és ezt 15 év múlva is felhozzák hidd el.

2020. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!