Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért a férjetekhez mentetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férjetekhez mentetek hozzá?

Figyelt kérdés
Mi fogott meg benne? Miért szerettetek bele és mit szeretsz benne a legjobban?
2020. szept. 20. 14:18
 1/5 anonim válasza:
11%
Nem tudtam hogy van férjem. Anyának azt se tudom hogy adagoljam be, hogy egyik pillanatról a másikra meleg lettem.
2020. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még mindig nem válaszoltál a kérdésre ^-^
2020. szept. 20. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Az első randin egyértelmű volt, hogy őt akarom férjemnek. Ugyanaz a jövőképünk, a vágyaink, az értékrendünk. 22 év telt el, életem legjobb döntése volt. Fantasztikus apa és csodálatos férj.
2020. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem kb. 24 éves koromig sok csalódás ért. Anyám meg tesóm mindenkiről lebeszéltek.... mintha én hibátlan lettem volna. Én meg hallgattam rájuk.

Átlagos lányként 10/10-es férfi persze nem vett komolyan. Voltam talon lány (én azt hittem járunk.),olyan is volt aki kihasznált meg aki nem vállalt fel. Aztán megvilágosodtam. Persze a férjemet is leszólta az otthoni hölgykoszorú. (Jelentéktelen a külseje, kissé lapos az orra, a szája egy egyenes vonal. Nem elég tanult.) Az fogott meg benne ahogy bánt velem. Udvarias, figyelmes, láttam rajta, hogy nagyon tetszem neki, szerelmes belém, odavan értem. Nem én vagyok oda érte, istenítem stb. hanem Ő ÉRTEM! Szerettem volna már férjhez menni, gyereket vállalni. Tudom ez, hogy hangzik, nem voltam szerelmes. Már 11 éve együtt vagyunk. Hullámzó, néha boldognak érzem magam, máskor nem. Van egy nyugodt életem. Azt szeretem benne, hogy nyugodt, higgadt. Nem vagyunk összenőve. Külön-külön is van életünk, hobbink, barátaink. Néha azt gondolom Ő jobbat érdemelt volna nálam.

2020. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem volt más. Akik voltak előtte, azok katasztrofálisak voltak. Ezekhez képest a férjem egy lovag, bár vele is vannak bajok. 38 éves voltam, szerintem kiégtem, valami biztos pontot akartam. Ismerkedtem személyesen, online, véletlenszerúen, de sosem jött össze hosszútávon. Azt éreztem hogy csak kihasználnak, visszaélnek a jóindulatommal. Volt aki hozzám költözött, és innen csalt meg. Volt aki pénzt kért, majd lelépett. A szexmánia mindegyiknél szinte alap volt. Ezek után jött a jelenlegi férjem, nem szállt rám, nem kért pénzt, nem költözött hozzám. Húúúúha mondtam! Aztán 1 évre rá esküvő. Aztán rájöttem hogy nem az esetem, de már nem akarom felforgatni az életem. A mindennapokban jól boldogulunk, de nem szexuálisan nem kívánom, így nem is erőltetem a dolgot. Havonta, kéthavonta megvan az az egy, neki szerintem több kellene, de ennyit tudok adni. A lényeg hogy működünk.
2020. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!