Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ti elleneznétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti elleneznétek, ha a férjetek a kamaszfiatokból nőcsábászt akarna nevelni?

Figyelt kérdés

Tetelezzük fel, hogy a férjetek fiatalabb korában nagy nőcsábász volt, de ti már azután ismertétek meg, hogy ezt a korszakot elhagyta, így már nem láttatok abból semmit. Dacára azonban, hogy végül jó házastárs lett belőle, aki tiszteli a feleségét, az életfilozófiája nem változott: előbb az ember dugjon meg egy rakás nőt, aztán kösse magát le egy mellett.


Szóval ezt a "családi hagyományt", igyekezne tovább adni a közös gyerekeiteknek (mármint a fiúnak, arról hallani sem akarna, hogy a 14 éves lányotoknak pasija legyen). Szóval szándékában állna átadni a tudást.


Ez történne elméletben, és gyakorlatban is. Titokban kimenének a Sziget fesztiválra a fiúval, és az apa megmutatná, hogyan kell megszólítani egy nőt. Miről kell egy nővel beszélgetni? Feltárná neki azt is, hogyan kell kiépíteni egy nővel olyan bizalmi viszonyt, hogy eljusson vele a szexig. Elmagyarázná milyen nőre mi jellemző. Pl. mire vigyázzon egy bölcsész lánnyal stb. Szóval olyan oktatásban részesítené a fiút, hogy az 20 éves korára lényegében az ő fiatal kori énjét jelenítené meg, aki előtt hódolnak a nők.


Mit szólna ehhez egy feleség, támogatná a férjet ebben az egészben?


2020. szept. 6. 12:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező szerinted aranyat ér az az anyuka aki kurvulásra tanítja a lányát? Kiviszi svájcba majd megmutatja neki a szakma fortéjait. Kb. Ez a szint amit képviselsz.


PONTOSÍTSUNK egy kicsit. Neked kicsi PUA tanítványnak ér aranyat egy ilyen abnormális ösztönylény, mint példakép. Ugyanúgy, mint egy fiú gyerek rajong a pókemberért. Arról meg ne is beszéljünk, hogy a férfiak számokban is túloznak legtöbbször, szal pár nullát levonhatunk a trófeák számokból és meg is kapjuk az eredményt. :)

A prioritásban nem vagy képben. Ami neked értékes az nekem nem biztos.

Az alvilágban is van olyan aranyember aki egy perc alatt végez valakivel fegyver nélkül.

Aranyember az aki közben tudott járni egy háború kirobbantásának megfékezésében, vagy az, aki sikeresen szétválasztott sziámi ikreket bangladeshben.


Mivel kérdésedből ítélve, - híján vagy mindenféle morális gátnak, nem hiszem hogy megértenéd mi is az egésszel a problémánk, feleslegesnek és értelmetlennek tartom hogy magyarázzak neekd bármit is, mert mint egy külön bolygó keringsz teljesen más dimenzióban. :))

Attól még te egy kis piti senki marardsz a többség szemében ha lefekszel száz nővel. Kb olyan, mint ha azzal dicsekdnék, hogy egyszerre be tudok vágni 5 hamburgert. Talán egy kis közösségben elismernek érte, de átlagban senkit sem érdekel hidd el.

Normális építő dolgokba kellene az energiádat invesztálnod nem ilyen felhájpolt PUA hülyeségbe ahol csak lehúzás megy. A dadogós lúzergyerekből nem lesz egy hétvége alatt Don Juan.

Apuka is akkor teszi jól ha nem erőltet semmit a gyerekre, hanem figyeli mihez van affinitása, érzéke. Nem akarja ráerőltetni az orvosit ha a gyerek rosszul van eleve a vérvételnél. Ugyanez van a nagy csajozó alfa tudással is. A gyereke nem ő, ugyanolyan shit, mint azok az debil elhízott anyukák akik rendszeresen viszik a kislányukat szépségkirálynő versenyre, h ilyenkor megéljék azt amire ők már nem képesek. Bármi áron, nem baj ha a gyerek utál szerepelni, akkor is erőltetik. Nahyon szomorú.

2020. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Igen, abszolút megfordulna a fejemben, hogy elásom az erdőben, ha démont akarna nevelni a gyerekemből.

Szerencsére ilyen szenny személyiséget nem lehet titokban tartani addig, amíg a kolykunk kamasz nem lesz, így jó esetben nem is jutunk el a gyerekgyártásig.

2020. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
A nők a fesztiválon biztosan egyből a nyakadba ugranának, ahogy a kamasz fiaddal az oldaladon fel akarod szedni őket bemutatóként.
2020. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

"nagy nőcsábász volt, de ti már azután ismertétek meg, hogy ezt a korszakot elhagyta,"


A nap vicce. Innentől nem is életszerű a kérdés. A nőcsábász sosem áll le, néha hagy egy kis pihenőt, erőt gyűjt majd beveti magát újra. Mivel mindig más ingerre vágyik...

2020. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Az én kamaszfiam pont most sütött egy citromos-joghurtos sütit, mert én meg erre taníttottam meg. ;)

N

2020. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"Normális építő dolgokba kellene az energiádat invesztálnod nem ilyen felhájpolt PUA hülyeségbe ahol csak lehúzás megy"


Tehát szerinted azok a pasik akik értenek a csajokhoz, és tudják a módját annak, hogy miként kell felszedni nőket = PUA? Egy kicsit mesélj már nekem arról, hogy mit jelent a PUA. Mert ha szerinted a médiában szereplől majmokat, akik csajozó tanfolyamokat szerbeznek, akkor közlöm veled, hogy soha, egy fillért sem fizetnék egyetlen trógernek sem. Mint ahogy nem fizetnék a motivációs guruknak sem. Maximum egy Csernus előadásért fizetnék, ha úgy lenne, mert a doki anyagaiban hasznos dolgokat találtam.


Mik azok a "normális építő dolgok", amikbe kellene fektetnem az energiámat? Én azt gondolom, hogy a csajozás (ami ugyanaz, mint az ismerkedés) építő dolog. Mit kifejtettem, ez nem csak arról szól, hogy keféljük a nőket. Aki tud a nőkkel bánni, az sokkal, de sokkal előrébb lesz az életben, hiszen nőkkel ezer helyen találkozik az ember. Ha meg tudsz nyerni egy befolyásos nőt, az sokat tud dobni egy ember helyzetén. Ez egyébként visszafelé is működik, hiszen a nők is nagyon jól tudják, hogy ha meg tudják nyerni a férfiakat, akkor könnyebb lesz az életük, akár kis, akár nagy dolgokról beszélünk.


Végül még valamiről szeretnék szólni. A nők egy része nem hisz abban, hogy a csajozás tanulható. Bár igazából ez a hitetlenség nekem egy olyan dacnak tűnik, amikor egy fanatikus ateista harcol egy hittétel ellen (pl. pokol), mert nem akar hinni benne, mivel fél tőle. Azt gondolom, a nőket is félelemmel tölti el az a tudat, hogy léteznek módszerek, amikkel egy férfi meg tudja fordítani a gondolkodásukat. Persze nem minden nő ilyen földhözragadt, van köztük olyan, akik elismerik, hogy igenis vannak módszerek, amik beválnak, ám ezeknek a bevetéséhez a női lélektan elmélyült tanulmányozása szükséges. Innen szeretném a köszönetemről biztosítani azokat a nőket, akik feltártak dolgokat nekem a női nemmel kapcsolatban, és ezzel segítették a munkámat.


Még valami: egy szót sem szóltam arról, hogy egy lúzerből egy hétvége alatt Don Juan lesz. Ez hülyeség. Hosszú évek kellenek ahhoz, hogy valaki magas szintre jusson, évek, bár egyénfüggő. Don Juanról egyébként szinte semmit nem tudok, így nálam ő nem példa.


Pelda viszont Giacomo Casanova, akinek a naplóját olvastam, és aki Don Juan-al ellentétben valós történelmi személy volt. Casanova nem csak az életét, és a hódításait, hanem a nőkkel folytatott dialógusait is felfedezte, a feministák nagy bánatára. Így szinte pontosan tudjuk, hogy a Mester XY nőnek mit mondott, mikkel vitte őket ágyba.

2020. szept. 6. 22:22
 17/21 A kérdező kommentje:
*dialógusait is feljegyzte
2020. szept. 6. 22:24
 18/21 A kérdező kommentje:

"A nők a fesztiválon biztosan egyből a nyakadba ugranának, ahogy a kamasz fiaddal az oldaladon fel akarod szedni őket bemutatóként"


Es szerinted ez úgy történnne, hogy a gyerekkel az oldalamon odamegyek egy nőhöz? 😂


Te ennyire hülyének nézel? Na jó. Hát te tudod.

2020. szept. 6. 22:33
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
Akinek kamasz fia van, az 40 körüli, biztos, hogy a sok 20 év körüli fesztiválos csaj nem akar vele leállni, ez gyerek nélkül is szánalmas, tanítási céllal meg mégszánalmasabb
2020. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

A 20 éves csajok azokkal a pasikkal állnak szóba, akikben valami vonzót találnak, és ez független az életkortól.


Ha egy 40-es pasi jóképű, magabiztos, gazdag, és jó szövege van, akkor éppenséggel a 20 éves csajok fognak rámászni.

2020. szept. 7. 11:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!