Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házas emberek elhízásáért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas emberek elhízásáért mennyire hibáztathatóak a feleségek?

Figyelt kérdés

A hagyományos házasságokra gondolok, ahol még a nő főz elsődlegesen a családnak. Sokan tudják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni (részben), szóval ha a feleség tésztaféléket, cukros süteményeket csinál, akkor azzal felhízlalja a manust. Főleg ha az beviszi este a meccs elé a süteményt, este kifejezetten káros olyat enni.


Vagyis a sok elhízott házas ember a sürgő-forgó feleségek hibája?


2020. szept. 5. 02:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
Azt megértem, hogy az embernek nincs kedve külön főzni magára, ha a párja úgyis szívesen főz. De a tv előtt tespedés és a süti zabálás egyáltalán nem kötelező dolog, és nem hinném, hogy bárkit erre kényszerít a felesége. Napi fél óra edzés is csodákra képes, és el lehet végezni akárhol.
2020. szept. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
38%

Én 10 kg-ot fogytam, miután megismertem a páromat.

Ugyanígy az elhízásban is lehet szerepe az asszony főztjének.

2020. szept. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem.Mindenki a maga egészségéért felel.Nem muszáj megzabálni mindent,amit eléd tolnak,és van szád is,hogy megbeszéld,ha fogyni akarsz,hogy ki mit enne,vagy ,hogy főzzetek.


F

2020. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%

Leginkább semennyire. Nem egy olyan esetet hallottam már (apám is ilyen), hogy a meghízott férjet diétára akarta fogni a feleség/élettárs/család, de mivel az elhízott férfiben nincs szándék a fogyásra, inkább addig hisztizik a családnak, amíg ráhagyják a zabálást. Aki nem akar fogyni magától, az a megszokott ételeit akarja enni a megszokott mennyiségben, az ilyen embert egy külső fél nem tudja akarata ellenére megtéríteni.

Tehát mivel egy felnőtt emberről beszélünk és nem egy gyerekről, így mindenki a saját sorsáért felel.

2020. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

lol


Ha az az ára, hogy a nőkre toljátok a házimukát, hogy pár évvel előbb meghaltok, akkor fizessétek csak meg azt az árat. Hogy várhatod el, hogy bárki empátiát érezzen a hagyományos családban élő férfiakért, miközben ők az emberi faj egyik legnagyobb parazitái? :)

Elvárják, hogy egy életen át legyenek ellátva..


Amúgy meg nehogy már a nő legyen a hibás, miközben a férfiak nagy része szó szerint mocskot zabál, ha nincs egy nő felügyelete alatt. Mi lenne nő nélkül egy átlag férfi étrendje? Ne szégyenlősködj írd csak le... A zöldség milyen gyakran szerepelne ebben az étrendben? Benne lenne heti szinten legalább? Vagy havi szinten?

.... Esetleg éves szinten?

Rosszabbak vagytok mint egy óvodás gyekek.

2020. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi meg szoktuk beszélni,hogy mit főzünk.Van annyi étkezési kultúránk,hogy nem csülkös babot eszünk vacsorára zsíros kenyérrel.
2020. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez mindig annak a hibája, aki elhanyagolja magát annyira, hogy elhízzon. A jó ételből is lehet mértékkel enni, nem muszáj bezabálni egy bödön pacalt. Akaraterő a kulcsa mindennek.
2020. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nézzük meg fordítva. Tegyük fel, hogy a férjem szívesen főz kettőnkre. Mindketten szeretjük a tésztás ételeket és a süteményt. Mozogni utálok, egyébként is épp eléggé elfáraszt a napi 8 óra irodában ülés. A hátam is fáj, és egyébként is felszedtem már pár kilót, amik nem akarnak eltűnni. A betegségektől nem félek. Kit érdekel, ha kicsit elhízott vagyok, a férjemnek így is megfelelek és nincs időm arra, hogy feleslegesen ugráljak edzés címszó alatt, és hasonló úri huncutságok. Sokkal jobban szeretek sorozatot nézni, hiszen addig kell élvezni az életet, amíg lehet.


Szerintetek ebben a házasságban a férfi a hibás, amiért a felesége elhízik?

2020. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Egy háztartásban ha 2 felnőtt ember van, akkor mindkettő felelős azért, hogy mit vásárolnak, mivel van tele a kamra, és mennyi egészségtelen alapanyagot használnak főzéshez. Más kérdés, hogy lehet csak az egyikük hízékony, akkor lehet neki jobban kell figyelni magára :D. De lehet kommunikálni a másikkal, aki gyakrabban főz, hogy figyu, ezt meg azt légyszi ne. Valamint lehet mértéket tartani.
2020. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Előttem is írták, hogy megnézném, mit csinálnának az “asszony főztjére” utalt, hagyományos, házasságban élő férfiak az asszony hagyományos főztjei, sütijei nélkül mondjuk 1-2 hétig :D. Kitalálom, zacsis leveseket, szalonnát, zsíros kenyeret, bolti péksüteményeket. Ellenben ha az említett feleség úgy dönt, hogy egészséges alapanyagokra vált hagyományos helyett, akkor jönne, hogy “fujj, mi ez a szar”. Ergo csakis az egyén felelőssége. Én is szarul éreztem magam a párom hízása miatt, hiszen nagyrészt én főzök. Aztán elutaztam egy hétre és saját bevallása szerint minden nap pizzát, hambit meg bolti péksütit evett felváltva. Így akkor megnyugodtam, hogy ez bizony nem rajtam múlt :D.
2020. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!