Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mire lehet következtetni ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet következtetni ebből?

Figyelt kérdés

A férjemmel egy bevásárlóközpontba mentünk, ahol az egyik ismerős nőjébe botlottunk, aki írt régebben neki elég kompromittáló üzenetet. Feltűnően kerülték egymást. Addig nem jött oda arra a részlegre a férjem, míg ott volt az a nő. Tudni kell róla, hogy hivatásos qurva. Elég ronda és öreg. Leharcolt vén aszalt nő. Korához képest undorító volt ahogy fel volt öltözve. Már ha lehet azt annak mondani. Említettem is a ferjemnek, hogy nézd már ott "Julcsi", nem koszonsz neki? Erre meg úgy csinált, mint aki azt sem tudja ki az. Aztán azt mondta hogy minek köszönjön neki.


Miért kerülték egymást ennyire feltűnően?


Egy időben sokat csetelt valakivel a férjem. Furcsán is viselkedett. Én erre a nőre gondoltam akkor, mivel az üzenetet nem csak úgy a semmiből írta akkor a nő. Nem volt akkor szex sem közöttünk.


2020. szept. 3. 20:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
és esetleg te vagy a hülye,mert a férjed is ludas a történetben, az eszedbe sem jut?
2020. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
" Nem volt akkor szex sem közöttünk." Valószínűleg azért, mert akkor Julcsival volt a szex. és az is valószínű, hogy a férjed szégyenli ezt. Főleg, hogy világosban olyan szarul néz ki az a nő.
2020. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy volt valami akkor.

Tényleg furán viselkedett.

2020. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg járt ott még pénzért is a férjed :) Nem véletlen kerülte annyira...
2020. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Fura....Kérdezz rá...
2020. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. Én is erre gondolok
2020. szept. 3. 21:47
 7/24 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Julcsika párszor jó pénzért lepippantotta.
2020. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Kíváncsi lennék, tényleg olyan ronda, öreg és aszott-e a nő, vagy csak azért írsz róla ilyen szép jelzőket, mert őt döngette egy időben a férjed 😂😂😂
2020. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
A nulla szexnél több ha egy kis aszott lotyó leszopja. Lehet naponta ürítette neki a puttonyt.
2020. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8as ! Tényleg rettenetes látvány. Ellett vagy 8-10 pulyát. Azért pulyát, mert olyan sötét mint az éjszaka. Főleg meg mikor megszólalt... Atya úr Isten 😱


Eléggé lealacsonyitó, hogy egy ilyennel össze adta magát a férjem.... Eléggé leharcolt egy debella állat ez a nő. Kulonbet is választhatott volna a drága férjem. 🤦‍♀️ komolyan én szégyellem magam miatta

2020. szept. 4. 15:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!