Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet úgy élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy élni egy házasságban hogy nincs szex?

Figyelt kérdés

Vannak ilyenek?


Mi történt az id{k során hogy nincs szex a kapcsolatban?


Esetleg van olyan hogy a feleség igen is akart szexet de a férj nem?


2020. aug. 25. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Így alakult. Elhidegültünk egymástól.
2020. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De együtt vagytok?

És hogy lehet kibirni?

2020. aug. 25. 21:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen együtt,huhh nehezen... 😔
2020. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan kapcsolatok, ahol sosem volt vagy minimálisan. Ezekkel semmi baj. Ha változás áll be hosszú távon, az adhat okot aggodalomra
2020. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk az utolsó másfél évben nem volt. A végén már intimitás sem. Nem is akartam... teljesen elhidegültünk.

Aztán én kiléptem, elegem lett. A szexmentesség már valaminek a következménye volt. Elmúltunk.

Most minden sokkal jobb. Lett új párom, van intimitás, van szex, és mocskos jó 🙂, boldog vagyok. 😛 Időhúzás volt az utolsó másfél év. Nem kellett volna már. Se az anyagiak, se a közös gyerek nem jó indok, minden megoldható külön is!

2020. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

És mi van ha fiatal házasok és van egy kisbaba is?

Persze szerelmesek is csak anyi hogy nincs sok szex sőtt nagyon nagyon kevés..

Akkor mit lehet tenni?

2020. aug. 25. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
6: nem a gyerekre kell fogni
2020. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Vagy csak kamu duma hogy nincs szex, közben meg mint a nyulak. Nem tudhatod valójában mi van a négy fal között.


Exem is azt hazudta mindenkinek hogy nincs szex meg hogy nem vagyunk együtt. Csak lakótársak vagyunk, mert hogy nekem nincs hova menni és az ő lakása. Közben meg együtt voltunk, szex is szinte minden nap volt és persze az Én lakásom volt, amit a szüleimnek köszönhettem. Ja és az exem nem akart elköltözni, mert én voltam az aki biztos pont volt neki mint anyagilag, mint lakasilag. Végén meguntam az egészet és már én voltam aki kerített neki nőt, konyorogtem a nőnek hogy vigye el tőlem, mert mint a piócák, úgy tapad... Persze senkinek sem kellett, hamar rájöttek hogy valami nem stimmel vele. Csak a kihasználásra ment az ex. Dog keselyű és élősködő parazita. A végén én voltam az aki még a lakást is eladtam és inkább mentem egyedül máshova lakni, csak hogy végre végleg megszabaduljak tőle.


Azóta boldog házasságban élek mással, akivel gyermekünk lett. Viszont az ex még mindig földönfutó és másokon élősködik. Sehol sem tart az életben, míg én sokkal feljebb és előrébb, nem úgy mint amikor vele éltem napról napra. 😃 egy igazi lehuto a javából. Csak azokat a kis naiv fruskakat nem értem és közben sajnálom is, hogy rajtuk élősködik és veri őket. Közben meg ugyan úgy más nőket hajt a hátuk mögött, ahogy velem is tette.


Szóval nem tudhatod az igazat. Nem látsz bele a mindennapokba, hogy valójában mi is az igazság

2020. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8 ok..

Minek tenném fel a kérdést akkor ha szerinted nincs?


Csak úgy unalomból mi?

2020. aug. 25. 22:20
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj többször kezdeményezni, a kedvében járni. Mert így csak rosszabb lesz a helyzet.
2020. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!