Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik olyan hogy egy feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy feleség...?

Figyelt kérdés
Van olyan házasságban élő, vékony, formás, csinos nő, aki társas magányban él(?). Gondolok itt az elhanyagolásra, szexmentes életre. A lényeg azon van, hogy a kívánatos külseje ellenére lapos a házas élete. Igazából én nem akarom elhinni hogy van ilyen, de egy ismerősöm elvileg ebben a cipőben jár. Úgy hogy bármelyik újjára több száz férfi jutna.

2020. aug. 23. 22:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy, kérdező. Bennem keresed a hibát, aki akkor egy huszon kevés éves, szép arcú, hosszú hajú 50 kilós nő voltam.szerintem egy egészséges lelkületű férfinak ennél jóval kevesebb is elég kéne hogy legyen ahhoz, hogy hozzányúljon a nőhöz.
2020. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Abban persze igazad van, hogy le kellett volna lépnem hamarabb. Első kapcsolatom volt, és mielőtt elhanyagolt, pár évig jó volt a kapcsolat, és én meg reménykedtem sajnos.Nagyon szerelmes voltam, és így is fájt a szakítás, hogy már egyáltalán nem működött a kapcsolat. De túl tapasztalatlan voltam. Többet ilyenbe viszont nem léptem bele.:P
2020. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a facebookozás inkább a nőkre jellemző, bár láttam olyan fickót aki betegesen böngészte az oldalt.

Az én volt barátnőm csinálta azt, hogy késő estig a facebookon lógott mint, hogy jöjjön az ágyba, ki is raktam a szürét.

2020. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Oké, de a kérdésem a házas nőkről szól, nem a tini kapcsolatokról. Én elhiszem hogy fiatalon könnyen megszívja az ember, ez vitán felül áll. Na de mondjuk egy 35-40 éves csinos nő hogyan kerülhet ilyen helyzetbe? Ráadásul úgy, hogy ebben a korosztályban extrém kiélezett a helyzet a férfiakat nézve! Azaz az érett nők "piacán" már egyre kevesebb a tényleg csinos, jól karbantartott kívánatos nő. Én ismerek egy pár ilyet, de konkrétan a 20-80-as férfi korosztály komplett hadseregei ostromolják őket. Beleértve a proliktöl a gazdag cégvezetőkig. A kérdésem itt nyeri el az értelmét, hogy egy nő ilyen lehetőségek birtokában miért sínylődik? Tulajdonképpen övé a világ összes kincse, miért nem tud vele élni?
2020. aug. 24. 09:22
 25/39 anonim ***** válasza:

én is éltem így. minden nap igényeltem volna a szexet, összebújást, neki fontosabb volt a gép meg a haverok. volt hogy a bugyim dobtam rá hátulról, miközben játszott, hogy észrevegyen végre. külsőmre sosem volt panasz, akadt volna "udvarló" mindig, de én próbáltam helyrehozni a lehetetlent inkább. :D egy ideig. míg meg nem untam, hogy csak én dolgozom ezért a kapcsolatért. otthagytam, utána esett le neki, hogy mennyire nem foglalkozott velem. addigra már teljesen megszűnt felé minden érzelmem, nem tudtam volna folytatni vele

24N

2020. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Egy 40+ os nőből is ki lehet ábrándulni akármennyire csinos, vagy jó nő a te szemedben. Cégnél is van egy 45 éves nő, és elég sokan csapták neki a szelet, aztán rájöttek, hogy nem éri meg foglalkozni vele és szépen lekoptak, pedig amúgy értelmes nő, csak mégis fura.

Kérdező te most tipikusan abban a szituban vagy amit a pasik imádnak. Mikor azok oldalán ott van egy jó csaj, aztán azt sugallja a többi férfi felé, hogy irigykedjetek mert ő az enyém.

Te most irigykedsz, mert nem melletted van, csak éppen a kinézet nem minden, mert ha valaki szép, de az mellett csak kirakatbabának jó abból nem lesz jó társ, akivel este megbeszéled a napodat. Mert te csak azt látod, hogy milyen jó nő, és te mennyire dugnád, de ha az mellett egy buta liba akinek vannak elvárásai, attól neked is elmenne a kedved egy idő után.

2020. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Nem a férfi oldalról érdekel a dolog! Adott egy jó nő aki házas. A szexuális élete szinte nem létezik. A kérdésem az volt, hogy létezik-e ilyen? Ha igen miért? Azért mert asszexuális és sosem akart szexelni, és így a férje is csak szenved mellette? Vagy impotens a férje, és ő meg benne marad a kapcsolatban. Ha van ilyen akkor miért? Ha meg tényleg jó nő, akkor minden újjára 100 férfi akadna neki, miért nem használja ki?


Az világos, hogy egy 80kg-os 2 gyerekes nőt félreteszek szexuális téren. Nem részletezem az okokat. Nem az öntelt, nagyképű, travel addict, fitnessz barbárokra gondolok, akiknek önmagukon kívül semmi sem számít.


Én a kedves, csinos, kívánatos 40-es házas nőkről beszélek. Én elképzelhetetlennek tartom, hogy egy ilyen nő sikertelen legyen a szerelmi életben, aki mutat nekem egy valós esetet, annak fizetek 10.000Ft-ot!!! Ugyanis ilyen eleve nem létezhet! Aki kedves és csinos egyben, azt már 14 éves kora óta aranykalitkában tartják, egy ilyen nő olyan libidó fokozó, hogy inkább arra panaszkodhat, hogy állandóan rajta lenne a párja.


Tehát: HÁZAS, 40-es, CSINOS, ARANYOS. ezek a kritériumok.

2020. aug. 24. 10:47
 28/39 anonim ***** válasza:

#27 Látom még mindig nem érted a lényeget, és akkor ezek szerint te még nem éltél hosszabb kapcsolatban. Egy idő után a pasik simán ráunhatnak a párjukra, lehet az akármilyen jó nő.

Hazamész, és mindig ugyanaz a kaja, te nem unnád meg még azt is amit azelődt imádtál? Dehogynem! Az mellett meg lehet nem is jó az ágyban.

2020. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jelentette be az exem, hogy szerelmes, amikor életem legjobb formájában voltam. Menő állásom volt, feszes testem és sugároztam. Akkor volt 3 éves a gyerekünk. Ennyit erről :)
2020. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Utolsó! A férjednek mi volt veled a gondja? Én egyszerűen nem hiszek abban, ha jó valami, akkor azt az ember félredobja. A másik meg az, ha meg is történik, akkor már másnap akár fokozatokkal jobb kapcsolatban/szexben lehet részed. Valószínű hogy a férjed is felfelé bukott, ami megint csak törvényszerű.


Félreértés ne essen, házas ember vagyok. A feleségem nagyon is csinos. Szétnéztem a viszony.hu-n és még vagy 5 társkeresőn. Viszont nem igen találtam olyan 38-45 éves nőket, akik vagy házasok(viszony.hu), vagy pedig elváltak, esetleg laza kapcsolatot szeretnének. Ebből arra következtetek, hogy a csinos nők 14 éves koruktól életük végéig folyamatosan foglaltak, vagy ha rossz a házasságuk, akkor azonnal a jelentkezők közül mazsolázhatnak házon belül. Ergo életük végéig minimum kielégítő, de inkább nagyszerű életet élnek, alakuljon az életük akárhogyan is. Oké, megunja őt a férje, holnapra szerető hegyekkel elégíti ki a vágyait. Az is tény, hogy vannak erre szakosodot tenyészcsődörök, megfelelő anyagi, szellemi, érzelmi, és külső háttérrel.


A kérdésre válaszolók egy része leírta hogy fiatal korában bebukta a pasiját, de igazából házas nő nem írt az adott korosztályból.

2020. aug. 24. 12:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!