Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik olyan hogy egy feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy feleség...?

Figyelt kérdés
Van olyan házasságban élő, vékony, formás, csinos nő, aki társas magányban él(?). Gondolok itt az elhanyagolásra, szexmentes életre. A lényeg azon van, hogy a kívánatos külseje ellenére lapos a házas élete. Igazából én nem akarom elhinni hogy van ilyen, de egy ismerősöm elvileg ebben a cipőben jár. Úgy hogy bármelyik újjára több száz férfi jutna.

2020. aug. 23. 22:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
Lehet jut is, de ezt nyilván nem foglya szétkürtölni.
2020. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
Foglya 😂😂😂😂😂
2020. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
15%
#2 elég szar életed lehet, ha neked ez az örömforrás. :)
2020. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
57%
A krémest is meg lehet unni, bármennyire finom. 😉
2020. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem miért hihetetlen. Rengetegen vagyunk ebben az állapotban. Én szerencsére csak voltam. Az exem egy önző barom volt, csak az a rohadt videojáték meg a haverok. Havonta egyszer lehetett ravenni a szexre. Gondoltam biztos velem van a baj, ezért még többet edzettem, meg jobban odafigyeltem magamra, az oltozkodesemre, az érzelmi intelligenciamat fejlesztettem, pszichologusnal is voltam. De semmi nem hatotta meg. Gondolom nem kell jobban kifejtenem h miért lett vége.
2020. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%
Igen létezik
2020. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
23%
De biztos a pasi a hibás?? Láttam már jó nőt, nem igényelte a szexet. Aztán ha rá is lehetett venni sosem tudta elengedni magát semmi se volt jó neki....És több pasi is ezt állította róla
2020. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Oké, értem! De egy csinos nő fél perc alatt talál 50 jobbnál jobb férfit, ha meg csak jó és minőségi szexet akar, akkor meg naponta válogathat a jelentkezők közül. Pontosan ezért felfoghatatlan nekem az, hogy egy vonzó nő szenvedhet egy kapcsolatban. Az is tény, hogy a csinos külső egy tömegpusztító fegyver, a tulajdonosa egy ilyen eszközzel bármikor nyerő pozícióban van.
2020. aug. 23. 22:57
 9/39 anonim ***** válasza:
78%
Most irigykedsz kérdező, hogy nem a te nőd? Meg te biztos minden nap megadnád neki ha ilyen csajod lenne, vagy egyáltalán jutna neked is nő. Na persze! Megunnád te is idővel hidd el! Mellesleg honnan veszed, hogy egyáltalán nincs szex? Ja biztos ő panaszkodott mi? Tudod hágyszor panaszkodnak a nők, a pasijukra, aztán mégis azt látni, hogy amint lehet hívják telefonon és csöpögnek, és csak a látszat, hogy elhagyná. Te meg hiába ugrálod körbe, meg játszod a jófiút, úgysem kellenél neki, mert nagyon is jól megvannak, csak szeretik sajnáltatni magukat ezek a nők.
2020. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%
Már hogy ne lehetne ilyen! Nem kívánja a férjét, vagy már mindketten megunták egymást.
2020. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!