Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A férjem 3 éve nem hajlandó velem szeretkezni , mert mióta gyerekeink született nem tekint nőnek. Nem volt benn a szülésnél, nem híztam el, 165 cm és 58 kiló vagyok, nem változtam. Mégsem hajlandó. Minden este egyedül fekszem le és alszom el. Én már nem bírom, beleőrülök a szeretet és szex hiányába. A gyerekeim viszont imádják, belepusztulnának ha nem minden este apa altatná őket. Nem hajlandó megbeszélni a dolgokat, nem hajlandó még egy csókot vagy ölelést sem adni

Ilyen helyzetben mi a megoldás?


2020. aug. 14. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Beszéltél már vele erről?

Nem lehet, hogy esetleg látens meleg, csak nem hajlandó ezzel szembenézni?

2020. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Leülnék vele beszélni, ha nem hajlandó vagy nem változtat, akkor keresnék egy szeretőt. Egyébként elfogadhatatlannak tartom a megcsalást maa esetekben, de itt nincs más megoldás.
2020. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
A mór megtette a kötelességét a mór mehet.Hiszen a mórnak erre kellettél-ha nem erőszakoltad a gyerekeket rá.
2020. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Valas vagy szereto. En nem konyorognek neki. Amugy vicc nelkul..nem lehet, hogy meleg es csak azert volt veled, hogy szulj neki? Ilyenrol is hallottam mar..

En husegparti vagyok, de egy ilyen pali miatt nem vagnam tonkre magam! Ha nem akarsz valni es javitani sem lehet, akkor ismerkedj. Hidd el, lesz akinek tetszeni fogsz es aki szeretni fog.

2020. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Ha meg ráerőszakoltad akkor itt a gyümölcsöd.
2020. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Válj el, de nagyon sürgősen!!!!!
2020. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Hoztál egy döntést, ami nem azt hozta, amit szerettél volna, ezért nem kell vezekelned életed végéig.

Ha ő nem partner a megbeszélésben, javításon, akkor már nincs mit tenni. Válj el.

2020. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom vele megbeszélni nem akar változni. :(

Nem erőltettem rá a gyerekeket, ő is szerette volna, szereti is őket. Csak engem nem Pedig mindent megteszek neki, érte

2020. aug. 14. 20:29
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Más nőt se kíván?
2020. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem. Nem is néz rá senkire. És nincs is senkije
2020. aug. 14. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!