Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon fura, hogy így érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 éves nő vagyok, két éve házas, van egy egyéves kislányunk. Anyósommal brutál rossz a kapcsolatom, mindig is az volt... Tegnap voltunk nála unokával, és nekikezdett a fia előtt is, hogy nekem csak a pénzük kell (kőgazdagok, de ez nem érdekel), és hogy a fiam egy olcsó nőt vett feleségül, és hogy reméli, a lányunk rám semmiben sem fog hasonlítani... Sok vita volt már, a férjem mellettem áll.

A férjem követelte tőle, hogy kérjen tőlem bocsánatot, nem kért, erre a férjem meg se várva a reakciómat, lekevert egyet az anyjának, és közölte, többé nem tekinti az anyjának, unokát csak akkor láthatja, ha az unoka beleegyezik, és eljöttünk.

Őszintén, azóta úgy érzem, sosem szerettem még ennyire a férjemet, sőt, hogy így megvédett, az be is gerjesztett, az elmúlt huszonnégy órában úgy kívántam őt, mint még soha, reggel kérdezte is a férjem, hogy mi történt, mert ennyire "nő még sose voltam az ágyban".

Ezt egyelőre nem mondtam el neki, mert szerintem fura a reakcióm. Szerintetek?


2020. júl. 31. 15:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
9-es te hülye vagy vagy csak olvasni nem tudsz? Pont, hogy nem kívántam neki ezt te idióta. Mennyi hülye van itt, anyám..
2020. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Az intelligencia bajnokai. És utána megünneplik egy jós kis keféléssel e nemes tettet. Kamu az egész.
2020. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem arra gerjedek, hogy felpofozta az anyját, hanem arra, hogy kiállt értem, még az anyjával szemben is.

Amúgy a férjem már ezelőtt is mondta, hogy az én anyukámat jobban szereti, mint a sajátját (meg tudom érteni). Meg nem is azonnal kevert le az anyjának, megadta a lehetőséget a bocsánatkérésre.

2020. júl. 31. 16:40
 14/20 anonim ***** válasza:
98%
Mentegethed akárhogy a férjed, intelligens ember ilyet nem csinál jobb ha odafigyelsz rá.
2020. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A válaszolók többségével nem értek egyet, de a véleményeket tiszteletben tartom, köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 31. 17:11
 16/20 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha a férj/hím erőkimutatására nedvesedsz az klassz. De: Ha az elvileg egyik legfontosabb nő az életében (az anyja) erkölcsileg elítélendő fa$ságára így reagál, akkor azt ugyanilyen vagy lazább esetben megteheti veled is.
2020. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%

,,Meg nem is azonnal kevert le az anyjának, megadta a lehetőséget a bocsánatkérésre."


Megadta a lehetőséget :D Oké....

2020. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kiallni valaki mellett nem agresszioval kell. Vagy majd leveri a gyerek tanárát is, ha velemi nem tetszik neki?
2020. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ki lehetett volna kerülni!! Te tudod hogy nem szeret, akkor nem mész el hozzá! Menjen el a fia látogassa meg, vigye el az unokáját hogy láthassa!! Hagyni kellett volna időt. Mi a te verziódat olvastuk erre tudunk reagálni!! Persze mindenkinek jól esik hogy kiáll a férje mellette de egy idő múlva te leszel a hibás hogy idáig fajult a dolog.. És nagyon nem oké hogy egy gyerek kezet emel a szüleire.. Van gyermeked, neked hogy esne ha majd ő a férjed miatt pofon vág?? Valahogy meg kell oldanibezt a helyzetet mert ebből te fogsz rosszul kijönni!
2020. aug. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy egyetérts, elég ha tudatában vagy annak, hogy ilyesmi megtörténhet.

Nem az számít, hogy az anyja hogyan viselkedett vele korábban, hanem az, hogy ő egy nő felpofozását logikus, jogos reakciónak tartja. Bármit is tett az illető, az nem adhat okot a fizikai agresszióra, ráadásul ebben a helyzetben sok jó megoldás lett volna. Ha szerinte az anyja adott rá okot, hogy megüsse, nem kizárt, hogy egyszer rólad is így fogja gondolni. Egy házasságban vannak hullámvölgyek, amikor a másik annyira idegesít, hogy kifutnál a világból. Aki szerint a pofon jó megoldás, az ilyen helyzetben is indokoltnak fogja találni.


Remélem, hogy nem így lesz. Valószínűleg a válaszolók közül is többen tudják, mi fán terem a bántalmazó kapcsolat. Nem állítom, hogy ez már az vagy biztosan az lesz, de sajnos van rá esély, és ha így alakul nagyon fontos, hogy időben észrevedd és tudj segítséget kérni.

2020. aug. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!