Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon fura, hogy így érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 éves nő vagyok, két éve házas, van egy egyéves kislányunk. Anyósommal brutál rossz a kapcsolatom, mindig is az volt... Tegnap voltunk nála unokával, és nekikezdett a fia előtt is, hogy nekem csak a pénzük kell (kőgazdagok, de ez nem érdekel), és hogy a fiam egy olcsó nőt vett feleségül, és hogy reméli, a lányunk rám semmiben sem fog hasonlítani... Sok vita volt már, a férjem mellettem áll.

A férjem követelte tőle, hogy kérjen tőlem bocsánatot, nem kért, erre a férjem meg se várva a reakciómat, lekevert egyet az anyjának, és közölte, többé nem tekinti az anyjának, unokát csak akkor láthatja, ha az unoka beleegyezik, és eljöttünk.

Őszintén, azóta úgy érzem, sosem szerettem még ennyire a férjemet, sőt, hogy így megvédett, az be is gerjesztett, az elmúlt huszonnégy órában úgy kívántam őt, mint még soha, reggel kérdezte is a férjem, hogy mi történt, mert ennyire "nő még sose voltam az ágyban".

Ezt egyelőre nem mondtam el neki, mert szerintem fura a reakcióm. Szerintetek?


2020. júl. 31. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy kiállt melletted, szép és jó, de az hogy az anyját megütötte számomra undorító, visszataszító, még akkor is, ha épp engem véd mondjuk. elég lett volna egy mondattal lerendezni. Gondold el, aki a saját anyját meguti, az a feleségével, gyerekével mit csinál ha olyat mond ami nem tetszik neki?
2020. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát, én ezt kamukérdésnek bejelentettem. Ilyen a világon nincs, hogy kultúrember, és nem valami utolsó tapló fogja, és (ráadásul mások, köztük egy gyerek előtt) lekever egyet az anyjának, akivel ráadásul normális a viszonya!
2020. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Lekevert egyet az anyjának.... Az faxa. Majd lekever idővel egyet kettőt neked is, meg a gyereknek is. Nálam már nem is lenne kérdés, adnám be a valopert.
2020. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a vén szipirtyó megérdemelte a pofont
2020. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
kamu
2020. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

ha a férjnek alapvetően nem volt jó viszonya az anyjával (amit meg tudnék érteni, elvégre nyíltan utálja élete párját), akkor szerintem nem meglepő hogy besokallt.

kérdező, szerintem nem fura a reakciód, szerintem én is így reagálnék a helyzetedben. szerencsés vagy hogy ilyen szerető és megbízható férjed van.

2020. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A férjemnek sem volt az anyjával jó a viszonya, gyerekként sokszor megalázta, verte is (harmadik személytől tudom!), de ez másik történet.


Nekem vagy a gyerekünknek miért ártana ezalapján? Én sem tartom 100 százalékban helyesnek, amit tett, de kiállt mellettem az anyjával szemben, szóljam le emiatt?... Kevés férj áll ki tűzön-vízem át a feleségéért.

2020. júl. 31. 16:19
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Úristen, milyen szellemi mélységben élnek emberek, hogy az erőszak szoba kerül, mint megoldás.


Kérdező, elég gáz, hogy arra gerjedsz, hogy a férjed lepofozza a tulajdon anyját. Nem kívánom neked, hogy egy napon a te és a gyereked száját is elkenje.

2020. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
8-as te vagy a beteg amiért azt kívánod hogy a férje verje meg a pici gyereket.
2020. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

"Nekem vagy a gyerekünknek miért ártana ezalapján?"


Mondjuk mert megütni egy nőt, pláne az anyját arról árulkodik hogy egy agresszív tapló ? Kiallni ugy is lehet valaki mellett, hohy nem verekszik az ember. Sőt, kapaszkodj, az ereszűek igy is tesznek. Felállhattatok volna és ott hagyhattatok volna simán.

2020. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!