Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet érzek a gyerekkori...

Többet érzek a gyerekkori barátnőm iránt, mint barátság. Mit tegyek? Nagyon fáj

Figyelt kérdés
Nem írtam félre, 27 éves nő vagyok, van egy legjobb barátnőm már 15 éve. Ő mindig teljesen más volt, mint én, lazább felfogású, vagányabb, reálisabb, én meg az álmodozó, mindig tűnődő drámakirálynő. Rengeteg mindenen mentünk már keresztül együtt, és mindig éreztem, hogy csak vele érzem magam biztonságban, ő mindig megvéd, a lelkitársam. Mindig elviselt, segített, szeretett. És most már lassan 1 éve azt érzem, hogy betegesen kötődöm hozzá, mindig csak ölelni akarom, annyira megnyugtat. Egyik volt barátomnál sem éreztem ilyen biztonságot, mint nála. Rajongom érte, minden, amit csinál, olyan lenyűgöző. Ez nem normális, tudom! Nagyon szeretem őt. Már úgy érzem, belehalok ebbe. Egész nap ez a dolog jár a fejemben és nem tudom, mit tegyek és azt sem, hogy mit érzek. Normális válaszokat kérek!
2011. márc. 13. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, nem vagy leszbikus. Én is voltam így egy barátnőmmel. Mindíg belé kapaszkodtam, ő volt a védelmezőm, a lelki társam. Felnéztem rá, vakon követtem mindent amit mondott. Azután jött egy fiú, akibe szerelmes lettem, és lazult a kapcsolatunk.
2011. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ami először eszembe jut sajnos, az sajnos hogy szexuálisan is kötődhetsz hozzá. Ugy enem így van? Mert nem csak szerelemmel, meg így lehet szeretni valakit, az ölelésnek is más okai lehetnek. Szerintem beszéld meg vele, lehet hogy ő is így érez.
2011. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Leszbikus csak akkor vagy, ha szexuálisan is vágysz rá, ill más nőkre is.
2011. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem szerelem, ez rajongás. Velem is volt ilyen, pár barátomnál, de nem lett belőle semmi. Igaz, én biszexuális vagyok, de attól még nem voltam szerelmes a barátnőimbe. A lányokba amúgy is képtelen lennék beleszeretni, csak szexuális téren érdekelnek.
2011. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszbikus, de volt 1-2 olyan lány az életemben, akikhez másfajta szálak fűztek.
2011. márc. 13. 13:46
 6/10 anonim válasza:
Szerintem ez normalis dolog, valoszinuleg nagyon klassz egyeniseg a baratnod, ezert rajongsz erte. Nem kell ettol megremulnod. Ha jelenleg nincsen parkapcsolatod, az kicsit osszezavarhat, de ha majd lesz akkor minden le fog tisztulni benned is valoszinuleg, es rajossz, nincs semmi gond. Viszont a baratnodnek csak akkor mond el nyiltan, ha biztos vagy benne, hogy nem fogja felreerteni es ez nem fogja megrontani a baratsagotokat.
2011. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A nőkben alapvetően van vmi bi hajlam (és igen, abban is, aki nagyon az ellenkezőjét állítja), a gyengédség, odafigyelés, az egy hullámhossz miatt.

Kedves kérdező!

Ezt neked kell magadban eldöntened, hogy amit érzel, az túl lép-e azon a határon, amit már leszbikusságnak neveznek. Ha már régebben is gyengédebben éreztél nők iránt, akkor megeshet a dolog.

És amit írtál a kérdésedben nekem az is esik le. De bárhogy is legyen, ilyenkor szerintem a legrosszabb, ha belelovalod magad (és bizonygatni akarod magadnak), hogy te csak hetero vagy csak homo vagy. Próbáld meg elengedni ezeket a dolgokat. Idővel úgy is le fog tisztulni benned, hogy akkor pontosan mi is a helyzet.

2011. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem azt kérdeztem, hogy milyen a szexuális beállítottságom, hanem hogy mit tegyek, ha a barátnőm iránt érzett szeretet már átlépett egy bizonyos határt. Ezzel nem tudok mit kezdeni, nem tudom, hogy elmondjam-e neki vagy ne, vagy ha nem, akkor hogyan felejtsek.
2011. márc. 14. 10:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet elfelejteni, és ahogy írtad, semmit sem tudsz vele kezdeni. Az érzéseinket nem mi irányítjuk, azt a szívünk diktálja, nekünk el kell fogadnunk azokat, akár hogy is fáj...
2011. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igazabol ha ugy gondolod a baratnod nem fogja rosszul fogadni, vagy nem fog eltavolodni toled, es tenyleg annyira kozeli, "igazi lelki" baratnok vagytok, akar el is mondhatod neki. Az is lehet, ha elmondod neki, akkor megkonnyebbulsz, mas erteket kap az amit most szerelemnek erzel. Viszont ha nem vagy teljesen biztos az o reakciojaban, akkor jobb magadban tartani.
2011. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!