Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha folyton azt látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyton azt látom, hogy nem szeret velem lenni és szenved, akkor megoldás lehet ha szép csendesen elköltözöm?

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 20:16
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Valamit azért beszéltél vele? Mi az oka a dolognak?
2020. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem ez a megoldás. Kérdezd meg, hogy mi baja.
2020. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Hàt en ebben az esetben megkérdeztem a pàrom. Mondtam neki hogy ugy érzem mintha màr nem szeretnél. (Sugarzott rola a hidegsèg lesz.rom stb)


Erre a vàlasza à, nem olyan hogy miböl erzed valtoztassunk e gyere ide hagy öleljelek meg vagy barmi, hanem "ha igy érzed, akkor nincs ertelme a kapcsulatunknak, en nem fogom bizonygatni."


Mondtam rendben. Akkor nincs ertelme tényleg.igy érzem.

Folytatta aztan tovabb

Mert ha vmit bizonygatni kell ugy se hiszik el." Ö ebbe nem folyik bele. Meg bla bla


Aztan egyszercsak lelépett


Most akkor én tanacsoljam azt hogy kérdezz rà? Komoly nem tudom eldönteni.

2020. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ember aki erre azt fogja mondani, hogy valoban nem szeretlek, igazad van, sajnalom.


3.voltam

2020. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy beszélgetést megér. Ha másért nem akkor azért, hogy normálisan lezárjátok.

Legalább nem lesz benned az az érzés, hogy tehettél volna többet.

2020. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Önàmitàs is lehet a beszelgetés. Reménykeresés az àtlàtszo hazug szavaiban is stb


Ez csak arra jo hogy fuss vele mègegy kört az önmarcangolasban mellette.


Ha beszedbe elegyedsz is vele azt extra hideg racionalis fejjel kéne hogy átlàthass rajta különben azt is elakarod neki hinni hogy piros ho fog esni.

2020. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4. szerintem meg van, sajnos :(


nálunk ez volt a helyzet, rossz volt a hangulat, állandó beszélgetések utáni veszekedés, vita, nem mentünk nagyon semerre, mindent án kellett szervezzek, ő lesz.rta, rákérdeztem és azt mondta, nem szeret már úgy mint régen (nagy szerelem volt) úgy érzi kiégett és nem tudja mitévő legyen...

2020. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy beszélgetést már csak azért is megér, mert legalább látod a reakcióját, ami eldönti, hogy érdemes-e még küzdeni vagy sem.
2020. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Evolúció bácsi nagy mókamester! Szerelmet bocsájt ránk, s míg az tart, örökkévalónak hisszük. Valójában azonban fél-két év alatt lebomlanak a szerelemért felelős hormonok, s ha ezalatt nem foglalkoztunk naponta a kapcsolattal, megnézhetjük, mi marad belőle!
2020. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
#4 Szerintem meg a te párod válaszából pont egyértelmű, hogy már nem szeretett. Én nem is maradtam volna vele ezután a reakció után.
2020. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!