Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy ugy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ugy érzem nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
8éve vagyunk együtt! Van egy 3 éves kisfiùnk. De az elmùlt 2 hònapban azt èrzem nem vagyok boldog... Dolgozik reggeltől estig a párom... Én itthon vagyok már 3 éve... Most kezdtem volna dolgozni de a virus miatt nincs ovi igy nem tudom beadni a kisfiam.. Kint élünk külföldön semmi segitségem nincs!! Kapcsolatilag minden okés bár sokat dolgozik.. Tudom értünk dolgozik de mostmár kezdem azt érezni hogy besokkalok.. Mennèk már vissza dolgozni!
2020. júl. 27. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Te normális vagy? Mit csinálhatna szerencsétlen férfi aki éjjel nappal nyomja, megteremt mindent, te otthon vagy, nem vagy rászorulva hogy dolgozni menj és már a félrekacsintás előszeleit olvasom. Szégyen.
2020. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Ezért: "8éve vagyunk együtt! Van egy 3 éves kisfiùnk."
2020. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szò sincs itt férekacsingatásròl... Csak nem érzem magam boldognak tudodd látom énis hogy dolgozik reggeltöl estig értünk a családjáért és pont ezért érzem magam szarul mert én meg itthon ülök... Oké nevelem a kisfiunkat meg háztartást vezetek de jò lenne dolgozni is... És ezért vagyok besokkalva...
2020. júl. 27. 19:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy igy jobban érthető e... De sokszor elnézem milyen fáradt meg minden és lelkiismeret furdalásom van hogy én nem dolgozok...
2020. júl. 27. 19:39
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Akkor dolgozz!


A gyerek egy megőrzőbe, te meg menj!

2020. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elhiheted mennék én de semmi megörzö nincs a virus miatt meg òvoda sincs...
2020. júl. 27. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

6.-nak.


A helyi kínaiaknak mindig van megbízható gyerekfelügyelőjük. Nem ismersz egyet sem ott?

Vagy egy szomszéd öreglány?

2020. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnos semmi segitségem nincs.. Itt most áll minden a virus miatt.. Rádàsul olyan törvèny van ha nincs munkahelyem nem tudom oviba iratni..De mivel nincs ovi meg semmi igy nem tudok munkat se keresni... És most kicsit ilyen mély ponton vagyok azèrt is irtam ki csak hogy hatha kitudom beszelni magambol...
2020. júl. 27. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Tehát te szarul érzed magad, saját magaddal nem vagy megelégedve, de ezt inkább rátolod a férjedre. Sürgősen rakj rendet a fejedben. Semmi gond a házasságoddal.

Gondolkodj alternatívában. Nem tudsz elmenni dolgozni. Otthonról nem tudsz? Korrepetálás, süti/torta gyártás, új szakma tanulása stb

2020. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, miről beszélsz, kérdező. Az első házasságomban nagyon mélyről indultunk. Nem 0-ról, hanem még annál is mélyebbről. Másod-és harmadállást vállaltam (akkoriban még lehetett), hétvégente kőműves mellé jártam segédmunkásnak. Lassan előteremtettem mindent, de a házasságom ráment. Hiszen sohasem voltam otthon, vagy ha mégis, akkor se lehetett velem mit kezdeni. Sok fiatal férfi esik ebbe a hibába; agyonhajtja magát, s közben asszonykája nem tudja magát nőnek érezni. Egy nőnek társ kell! Nem robot, nem pénzautomata, hanem társ, aki ott van mellette, ha szükség van rá.
2020. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!