Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak el ha: nincs más a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el ha: nincs más a lathatáron, de mar evek ota nem vagyok boldog a hazassagba, ugy erzem megprobaltam de nekem ez igy nem jo es többre vágyom?

Figyelt kérdés

Lehet egy ideig egyedul leszek, de erzem konnyen elcsábulnék most amig hazassagba vagyok, es megcsalni semmikepp sem szeretném.

Megéri ugy elválni ha nem olyan jo a jelenlegi kapcsolat, de tűrhetõ, viszont nem vagyok boldog vele es nincs egyelõre senkim csak egymagam?


2019. jan. 26. 13:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Tehát nem szeretõ miatt válnék,

hanem azert hogy lehetõségem legyen arra, hogy szerelmes legyek abba akivel szeretnék tovább élni.

2019. jan. 26. 13:07
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha már nem vagy boldog, akkor igen. Csak a masiknak marhára fájni fog. Próbaltátok megoldani? Beszéltetek már erről?
2019. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Tőlem kérded ? Azt csinálsz amit akarsz
2019. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

35 feletti elkeserekedett, elvált nőkkel tele az összes társkereső. Plusz 2-3 év múlva tudod magad majd egyenese hozni.

Nagy eséllyel egyedül fogsz maradni, ha az a célod, hogy mindenképpen kétségbeesetten párt találj magadnak.

2019. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Miért mennél el a semmire? Mert nem boldog a házasságod? Az nem lesz boldog ha egyedül leszel akkor se.Mármint az életed.Válj el...majd ha lesz rá valódi indokod.
2019. jan. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Mintha a volt nejemet hallanám. Igazából nincs semmi probléma, csak nem úgy alakultak a dolgok ahogyan azt előre eltervezte. Annyit tudok erre mondani, hogy be kell vállalni és azt is hogy egzisztenciálisan áldozatok kell hozni. Most boldog, de semmit nem valósított meg abból, amit olyan nagyon hiányolt. Próbált visszakozni, rájött, hogy egyedül semmire sem megy, de már megtaláltam az utódját és akkora szálkát hagyott bennem, hogy soha nem fogom megbocsájtani azt a napot amikor bejelentette, hogy válni akar. Ha lett volna egy másik férfi a képben akkor nekem könnyebb lett volna feldolgozni, így nehezebb volt.
2019. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor az jobb ha akkor fogok elvalni ha lesz vkim?


Akkor meg az lesz a baj hogy miert nem elõtte váltam, ahogy itt is a legtobb valaszirotol szoktam olvasni elozo hozzaszolasoknal.

Most mégis ugy tűnik másképp beszéltek.

2019. jan. 30. 16:45
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha azert valik el vki mert talalt vkit az a baj, ha meg azert mert nem elégedett a kapcs. az a baj.

Most akkor hogy van ez?

2019. jan. 30. 16:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy tisztességes, ha elválsz és csak utána keresel új társat magadnak.


Viszont, ha szerelmes vagy még a házastársadba, csak valamiért nem vagy boldog vele, akkor esetleg megpróbálhatnád helyre hozni vele a dolgot, megbeszélhetnétek, hogy miért nem boldog a házasságotok. Lehet "csak" a szürke hétköznapok miatt nem vagy boldog vele (bár részleteket nem írtál a házasságotokról, így ezt nem tudhatjuk).

2019. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit jelent neked a boldogság? Tudod mi a boldogság? A jelenben élni. Ez a mai embereknek érthetetlen és megvalósíthatatlan. Amit te keresel, azok a meg nem valósult vágyaid, pillanatnyi örömeid. A boldogság és az öröm marhára nem ugyanaz.


A szex sem boldogság, hanem vágyból fakadó örömforrás. Szóval mi a bajod a házasságodban? Melyik vágyad nincs kielégítve?

2019. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!