Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak el ha: nincs más a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el ha: nincs más a lathatáron, de mar evek ota nem vagyok boldog a hazassagba, ugy erzem megprobaltam de nekem ez igy nem jo es többre vágyom?

Figyelt kérdés

Lehet egy ideig egyedul leszek, de erzem konnyen elcsábulnék most amig hazassagba vagyok, es megcsalni semmikepp sem szeretném.

Megéri ugy elválni ha nem olyan jo a jelenlegi kapcsolat, de tűrhetõ, viszont nem vagyok boldog vele es nincs egyelõre senkim csak egymagam?


2019. jan. 26. 13:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszi utso. A sexualis vagyaim nincsenek kielegitve
2019. febr. 26. 21:43
 12/13 anonim válasza:

válj el

ahol az ember nem érez valós kielégülést szex közben, ott nincs valós szeretet sem, pláne nincs boldogság sem

ahogyan az is csak egy szánalmas hazugság, amikor valaki azt gondolja, hogy neki az ágyban fantasztikus, de a kapcsolata amúgy szar

a szexualitás ugyanis kapcsolaton belül nem létezik önmagában, hanem egy vízszintes helyzetbe hozott, tömény, nagyon őszinte leképződése az egész kapcsolatnak


kicsit olyasmi ez, mint azt gondolni valakiről, hogy hú, de vonzó külsőre, de amúgy emberileg egy nulla. akkor az illető valójában külsőre sem annyira vonzó, csak egy picit jobban meg kell nézni

2019. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező! Nekem sincs kielégítve, sőt, nagyon nincs kielégítve, de én nem válok el. Már túl sok minden bukna el, egyszerűen mérlegelnem kellett. Beletörődtem hogy nincs szex, viszont megmarad az eddigi vérverejtékes áldozatok árán összehozott lakás, autó, a gyerekemet láthatom, nem más fogja "nevelni". Én már 1000 érzelmi szállal kötődök minden sarokhoz, szeghez a lakásba, minden az én munkám. A gyerekem ölelését nem hasonlíthatom össze semmiféle szexszel. Én érzelmileg képtelen vagyok ebből kilépni, viszont a szexuális frusztráció is nagyon erős. Addig lépj ki a házasságodból amíg lehet. Nekem már késő.
2019. febr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!