Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan irányítson az agyam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan irányítson az agyam a szívem helyett?

Figyelt kérdés
Párom előtt nem akartam esküvőt, de vele szívesen összekötném magam hivatalosan is. Egyébként tökéletes a kapcsolat, de ő picit lassabban lép szinteket (teljesen megértem amúgy, mert nagyon megfontolt). Az agyam tudja, hogy ez csak női hülyeség, de azért mégis rossz érzéssel tölt el, ha látom, hogy másoknál ez tempósabb (még annak ellenére is, hogy sokkal labilisabb a kapcsolatuk, esetleg tele van konfliktussal stb.).
2020. júl. 26. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
tökéletes kapcsolat, csináljunk gyorsan egy kis problémát
2020. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Az első összefoglalta a lényeget.

Leírtad, hogy van egy tökéletes kapcsolatod, és te azon munkálkodsz, hogy elrontsd látszat dolgok miatt.

A megfontolt párod még kevésbé fog esküvőre gondolni, ha te konfliktust viszel a kapcsolatotokba.

2020. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel téged máshol hány év után házasodtak össze? Tudod hány olyat láttam akik összeházasodtak "nagykönyv" szerint, majd ellaposodott a kapcsolat és elváltak?

Ne másoknak akarj már megfelelni, inkább élvezd azt ami van! Legyél boldog és ne pörögj hülyeségeken.

2020. júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden jó, tehát muszáj keresnen valamit, ami mégse!😁
2020. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Egy tökéletes kapcsolatban az ember simàn megbeszél ilyesmit. Még egy nem tökéletesen is. Mi anno màr az első randik egyikén megbeszéltük, hogy mindketten ( nagy ) csalàdra vàgyunk, holott akkor azért azt még nem tudtuk, hogy egymàssal, de őszintén beszélgettünk arról, hogy e téren kiben milyen vàgy van.
2020. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Neki ezt nem említem, nem csinálok konfliktust mivel, mint írtam, tudom, hogy felesleges.

Az szerintem pont nem problémakeresés, ha igyekszem magamból is kiírtani az ilyen hülyeséget. Biztos mindenki más makulátlan és csak megalapozott érzései vannak. Én is erre törekszem.

2020. júl. 27. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem konfliktus gyártása, és felesleges probléma, gyanítható, hogy neked ez rettentően rosszul esik (márcsak azért is gondolom, mert ide menekültél tanácsot kérni) szerintem próbálj beszélni a pároddal, és nem is úgy, hogy "hallod körülöttünk mindenki házasodik, mi is légyszi". A jó dolgokra várni kell. Vezesd rá, vagy kérdezd meg, hogy esetleg a házasság témáról mi a véleménye ilyesmi.
2020. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Nos, korántsem biztos, hogy tökéletes a kapcsolat, kedves 1-e. Ugye az megvan, hogy nem illünk össze mindenkivel egyformán? Nem tud mindenki azonos erősségű szerelmet csiholni bennünk, mint ahogy mi sem vagyunk erre mindenkivel képesek. És nekem nagyon olyan szaga van ennek a dolognak, hogy kérdező partnere azért tud olyan "megfontolt" lenni, mert nála ez játszik. Talán nem is tud róla! Hiszen akinek nincs kellő viszonyítási alapja, könnyen hiszi az első lepkefingnyi kis liaisonocskáról, hogy az már az igazi, sírig tartó szerelem.
2020. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!