Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő miért várja el mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért várja el mindig hogy a féefi irányitson ő döntsön el mindent?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezd meg az illetotol! En nem varom el, sot taszitana az ilyen viselkeses, szoval nem tudom.
2017. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Miért? Elvárja?

Újat tanultam ma :)

2017. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én ezt figyeltem meg
2017. febr. 1. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Néha segít, ha az ember a döntés (és ezzel a felelősség) súlyát áthelyezheti másra. Jól esik.


Egyébként én legfeljebb az ilyen "milyen filmet nézzünk meg ma?" típusú esetekben adom át a döntés jogát, vagy olyan esetekben, amikor nekem teljesen mindegy (pl hova menjünk este vacsorázni- és igen, sajnos itt a tipikus férfi-női beszélgetés párszor lezajlott már közöttünk), egyébként a határozott véleményem határozottan és teljes mellszélességgel vállalom, a komoly kérdésekben meg aztán főleg nem hagynám, hogy nélkülem döntsön.


Ki álljon ki a saját érdekeimért, ha nem én magam?


De aki hagyja, hogy helyette döntsenek, az szerintem csak a felelősségtől fél.

2017. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól írja a #4-es, egyszerűbb átrakni másra a felelősséget.

Én is csak akkor "várom el", hogy a párom döntsön, ha nekem TÉNYLEG tökmindegy, és ha kis kaliberű dologról beszélünk, pl melyik filmre menjünk el a moziba, este otthon punnyadjunk vagy menjünk át egy barátunkhoz, mit ebédeljünk, vörös- vagy fehérbort igyunk, stb, de persze ha ilyen témában van egy határozott elképzelésem, akkor simán irányítok én, amennyiben neki mindegy. Ha mindkettőnknek van konkrét elképzelése, akkor meg kompromisszumot kötünk.

Nagy kaliberű kérdésekben meg szokott véleményem lenni, ami mellett kiállok, persze a párom érveit meghallgatom, és volt már, hogy az ő döntése ésszerűbbnek tűnt, akkor rá hallgattam, de volt, hogy ő látta be, hogy nekem van igazam, és ő hallgatott rám.

Szerintem ez így normális...

2017. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vedd csak feleségül:) Megszólalni nem tudsz, nem hogy irányítani:)
2017. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én olyan pasit akarok, mint anyukám. Határozott, gondoskodó.


Nem hiszem, hogy felelősség hárítás lenne. Hisz pl a munkámért nem tud felelősséggel tartozni.


Nem akarom, hogy mindig döntsön. Csak tudja, mi merre hány. Anyukám is mindig mindenre tudta a választ.

2017. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk pont fordítva van. A párom képtelen a legegyszerűbb döntést meghozni magától és mindenben rám hagyatkozik. Kezd kicsit idegesítő lenni, múltkor már kicsit ki is akadtam, hogy hagyjon már ezzel, döntse el, mikor kell elindulni és mivel menjen ahhoz, hogy beérjen.

MÁsik: a véleményét lassan nem is ismerem. Amikor kimondottam arra vagyok kíváncsi, hogy ő mit szeretne, akkor is áttolja rám, hogy neki mindegy, döntsem el én.


Szerintem bármelyik fél csinálja, az a másik számára idegesítő lehet.

2017. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!