Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy mellettem döntsön?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, akivel 2 éve barátok vagyunk. Ebből az utolsó 1 év volt a szorosabb, de ez alatt végig külföldön volt, mégis minden nap hosszasan beszéltünk. Nagyon fontos vagyok neki, nagyon megbízik bennem, minden tulajdonságomat "ideálisnak" tartja, szerinte egy kis tündér vagyok. Most hazajött külföldről, de ezzel a lendülettel egy másik városba is költözött munka miatt (ahova én csak 2 év múlva tudok menni leghamarabb). A kettő között elmondtam neki, hogy szeretném, ha megpróbálkoznánk valami komolyabbal, de ő azt mondta, hogy csak barátok maradjunk.


Hogyan érjem el (akár hosszú távon is) hogy valahogy mégis szóba jöhessek neki? Hiszen nagyon szeret, és amikor megismerkedtünk, láttam rajta, hogy tetszek neki mint lány.


Légyszi a "törődj bele, keress mást" tanácsokat hagyjátok.. Nagyon szeretem őt, és valahogy el szeretném érni, hogy sikerüljön.


23 l (ő 25)


2015. júl. 7. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szavakkal kimondta hogy csak barát akar lenni semmi több akkor sehogy. De tényleg, sehogy
2015. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itass vele szerelmi bájitalt. Amúgy felejtsd el mert sehogy
2015. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged, nem vonzódik hozzád, maximum kedvel. A többit csak bebeszéled magadnak.
2015. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyértelmű elutasítás még azt a kiskaput sem hagyja nyitva, hogy egyáltalán érdekelje a párkapcsolat lehetősége. A "törődj bele, keress mást" nem tanács, hanem egyetlen lehetőség. A pasi diplomatikusan fogalmazott, de egyértelműen. Ha bármilyen távra érdekelnéd, élne a lehetőségekkel, olyan szerelmes vagy, hogy azt nem lehet nem észrevenni.
2015. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!