Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben az élethelyzetben?

Figyelt kérdés

A férjem két és fél éve nem hajlandó hozzámérni. Nincs szex, simogatás, puszi. Esténként megvárja míg elalszom es csak utana jön fel a hálóba. Minden este magányosan egyedül alszom el. Azt mondja nem akar engem es nincs férfi a világon aki akarna engem.

Pedig nem vagyok elhizva 165/60, igenyes vagyok, csinos.

Van két kicsi gyerekünk. Akik imadják az apjukat, és belepusztulnának ha nem lenne itt velük minden nap

Én viszont már nem bírom ezt hogy ennyire szeretet nélkül éljek.

Mi a megoldás?


2020. júl. 11. 21:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
94%
A család alapja a párkapcsolat! Az jó, hogy a gyerekek szeretik, de ha úgy nőnek fel, hogy apu és anyu között nincs semmi érzelem... Sokkal károsabb mint a válás
2020. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora egy tuskó barmot,te jó ég..Az ő gyerekeit hordtad ki,ennek a nyomait viseli a tested,meg kéne köszönnie,nemhogy erre hivatkozva állít be téged gusztustalannak. Most őszintén,egy ilyen szar alak miatt akarod tönkrevágni magad? Egy nagy lótúrót.Tessék körülnézni a világban,amennyire persze a gyerekek engedik,ezt a patkányt meg magasról card le.Annyit nem ér,hogy a cipődet töröld bele.A gyereked is meg fogja érteni a dolgokat,nekik te vagy a legfontosabb,meglátod.
2020. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!