Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beleszerettem egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba, akivel flörtölgettünk, de annyira más az élethelyzetünk, hogy reménytelen lett volna összejönni. Most van egy barátnője, és tudom, hogy nála alszik, nem messze tőlem, megőrjít a féltékenység, hogy tépjem ki a szívemből?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 20:00
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Bele fogok bolondulni, azt hiszem :(((
2020. jún. 4. 20:01
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy bolondulsz bele... Majd elmúlik.
2020. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Majd, igen, de addig...
2020. jún. 4. 20:06
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
Addig sz*r lesz, tudom...
2020. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy gyenge vagyok. Hagyni kéne a fenébe, ehelyett a face helymeghatározásban nézegetem, hogy hol van. Tuuudom, tudom, nem szabad, hülyeség, de képtelen vagyok minden szálat elvàgni. Ide is azért írtam, hogy kisírjam magam a vállatokon
2020. jún. 4. 20:16
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Kösd le magad valamivel, tereld el a figyelmedet, nézz filmet, menj a barátaidhoz stb stb... Én pl sétáltam sokat, nekem az segített. :D
2020. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Elkezdtem a szokásos napi tornámat. A felénél felkaptam a telefont és megnéztem, hogy hol van a srác. Éjszaka megint virrasztani fogok, mint múltkor, és azon gyötrődöm, hogy együtt vannak, és hogy miért nem lehetek én vele.

Beteges, tudom, de friss még a dolog. De kegyetlenül rossz, mintha egy normális hosszú kapcsolatot gyászolnék, pedig igazából együtt sem voltunk...

2020. jún. 4. 20:25
 8/32 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan beteljesületlen kapcsolat volt, amiben sokszor el akartuk egymást engedni, de sokáig nem sikerült. Vagy ő, vagy én rövid időn belül jelentkeztünk. (Főleg ő.) Tudtuk, hogy nincs értelme, de nagyon vonzódtunk egymáshoz. Aztán egyszer csak mondta, hogy van valaki, hogy ismerkedik... Megértem, nem akarja, hogy elszaladjon mellette az idő, de fáj. És már együtt voltak, de egy darabig még akkor sem engedtük el egymást, csak most egy hete mondta, hogy ne folytassuk, mert nincs értelme a haverkodásnak.
2020. jún. 4. 20:32
 9/32 anonim ***** válasza:
Az idő segít, ha meg elfoglalod magad, nem lesz idod ra annyit gondolni. Ez csak egy atmeneti allapot.
2020. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ja, és másfél évig tartott ez.
2020. jún. 4. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!