Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beleszerettem egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba, akivel flörtölgettünk, de annyira más az élethelyzetünk, hogy reménytelen lett volna összejönni. Most van egy barátnője, és tudom, hogy nála alszik, nem messze tőlem, megőrjít a féltékenység, hogy tépjem ki a szívemből?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 20:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagyunk hogy jobb/könnyebb legyen!☺️

Számomra még felfrissültek az emlékek!

Ha, erős lennék akkor nem közeledtem volna és nem engedtem volna hogy Ő érezzen valamit irántam!

Hát az érzelmeknek nehéz parancsolni!

Azért tudj nemet mondani,ne engedd Magad kihasználni!

2020. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy nagyon :)

Remélem, nem téptem fel sebeket.


Szerintem nem lesz miért nemet mondani. Biztos jól elvannak a csajjal. Legalábbis így próbálom lebeszélni magam róla.

Tudom, gyerekes, de arra is készítem magam, hogy facebookon biztos átírja az egyedülálló státuszt kapcsolatban-ra, megjelennek majd a közös élmények, képek. Engem meg teljesen elfelejt. Ez az élet rendje.

2020. jún. 5. 08:02
 23/32 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt hosszantartó,így nem lettek olyan sebek!

De jó valaki olyannal beszélni aki volt/van hasonló helyzetben és értelmes, így jobban megérted milyen!

A legkönnyebb lenne ha nem tudnád követni a facebookon,mert így nem tudsz elszakadni tőle és igen akkor fel-fel tépik a sebeket ha felraknak valamit! De gondolom azt nem tudnád meglépni hogy töröld!😉

2020. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, jó, hogy vannak ilyen gyk-sok is :)


Átrágtam már magam ezen a face dolgon. A törlés nem sok mindent old meg, mert kevés bejegyzése van, de szinte mind nyilvános vagy ismerősök ismerőseire állítva. Van vagy ötven közös ismerősünk :D A tiltás megoldaná, ha két nap múlva nem oldanám fel :)) de akkor ugyanaz, mintha szimplán törölném. Ezt az utat bizony végig kell járnom...

2020. jún. 5. 10:24
 25/32 A kérdező kommentje:
Most beállítottam nagyobb távolság tartására, hátha ez is segít. Aztán meglátom.
2020. jún. 5. 10:26
 26/32 anonim ***** válasza:

Meglátod hogy segít-e? Vagy meglátod hogy tudod-e hagyni a a távolsàgtartást vagy visszaállítod!?☺️😉

Hát ebben sokat nem tudok segíteni,sajna! Neked kell határozottnak és erősnek lenni!Amit ilyenkor könnyű mondani (csak mikor pl. jön egy emlék...)!

2020. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Könnyebb lenne, ha nem éreztette volna azt, hogy én is jelentek neki valamit. És ha határozottabb lett volna már korábban. Ugyanis egy darabig nem hittem el neki, hogy van barátnője, mert nem úgy viselkedett, és most is úgy váltunk el, hogy szadizás neki, ha beszélünk, mert nem tudjuk tartani a határt. De istenigazából nem tudom, hogy mit jelentettem neki, és már nem is fogom megtudni.

Visszaolvasva csodálkozom, mennyit nyavalygok ezen, de úgy érzem, ez, hogy kiírom és te válaszolsz, valamit segít. Köszi :)

2020. jún. 5. 12:12
 28/32 anonim ***** válasza:

Hát úgy könnyebb lenne ilyenkor ha ellenségessen vagy közömbösen viselkedne,mert akkor könnyebb átlendülni rajta,de úgymond viszonozva van az érzés és mégsem lehet semmi,na akkor van ez!

Igen valamikor már az is segít ha valakinek van lehetőség elmondani (kibeszélni magadból) még ha jelen esetben mást segíteni nem is tudok! De köszi hogy Te is meghallgatsz és reagáltál is!☺️

2020. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Igen, ez a bajom, hogy azt érzem, nem vagyok totál közömbös, csak hát nincs értelme leragadnunk egy reménytelen helyzetben, ezért ő továbblépett. Nekem is ezt kell tennem.


Hálás vagyok neked, komolyan. Nem gondoltam volna, hogy egy vadidegen vállán fogom kisírni magam, de így lett :)

2020. jún. 5. 17:54
 30/32 anonim ***** válasza:

Ha annyira reménytelen akkor nem is várhatod hogy várjon rád vagy kitartson melletted!

Ettől független elhiszem hogy az érzelmek miatt nem tudod csak úgy elengedni!

Hát szerintem én nem nagyon tettem semmit,de örülök ha ettől jobban érzed Magad! Fel a fejjel és előre majd jön akivel nem lesz reménytelen!☺️

2020. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!