Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beleszerettem egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba, akivel flörtölgettünk, de annyira más az élethelyzetünk, hogy reménytelen lett volna összejönni. Most van egy barátnője, és tudom, hogy nála alszik, nem messze tőlem, megőrjít a féltékenység, hogy tépjem ki a szívemből?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 20:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
De egyszer vége lesz, le kell zárni. Próbálj más célokat kitűzni, aztán szép lassan felejtsd el. Gondolj arra, hogy ő is új fejezetet kezdett és a párja mellett talán boldog.
2020. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok támogatást.

#11 Erre gondolok, hogy boldog vele, és nagyon fáj.

2020. jún. 4. 21:02
 13/32 anonim ***** válasza:

Mi az a más élethelyzet?

Nyiss másik személy felé hogy ne rajta gondolkodj csak,de kell idő hozzá az biztos!

2020. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

#13 Ezt inkább nem taglalnám, de nincs is sok köze a lényeghez amúgy.

Igen, muszáj lesz elfoglalni magam.

Nem könnyíti meg az sem, hogy ő hangsúlyozta, hogy mennyire kedvel, meg hogy a kapcsolatunk veszélyezteti az ő kapcsolatát, és kínzom azzal, hogy beszélünk. Ha bunkó lenne, legalább haragudhatnék rá.

2020. jún. 4. 21:40
 15/32 anonim ***** válasza:

14#

Bocs,csak kíváncsi voltam!

Volt egy hasonló esetem csak itt én vagyok a fiú!(Csak hogy más is van/volt hasonló cipőben!)

Miattam nem lehetett (ami szintén nem lényeg hogy mi miatt) semmi és már az elején abba is maradt az ismerkedés,flörtölés! Még is nehéz volt elfelejteni ,mert tényleg aranyos,kedves(és csinos (számomra) volt a lány! Rossz volt látni késöbb hogy másik fiúval sétál és gondolni rá! Idő kell,de néha még eszembe jut csak nem olyan felkavaró már hogy nem lehetett semmi!Ez nálam több éve volt!

2020. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Te is szerelmes voltál bele? Mert én sajnos nagyon.

És köszi a biztatást, bar már én is ilyen távlatokban tartanék!


Amitől még félek, hogy ha szétmennek a csajjal, megint jelentkezik. Nem kötötte az orromra, de kisebb próbálkozásai lehettek lányokkal, mert szerintem olyankor próbált meg eltolni magától, hogy aztán pár héten belül újra jelentkezzen. Ez most komolynak tűnik, de sose lehet tudni. De még egyszer összetörni a szívem, azt nem kellene.

2020. jún. 4. 22:15
 17/32 anonim ***** válasza:

Mondhatom hogy igen, annak ellenére hogy tudtam hogy nem lehet semmi! Rossz volt látni,tapasztalni hogy próbál közelíteni,de én tartottam a távolságot egy idő után,mert az elején próbáltam a közelébe férkőzni amit jó szemmel nézett,csak én sem tudtam tisztán gondolkodni!

Nálad azért nehéz mert, Neked sokat jelent(az eddigiekből) így a ha Ő lépne újra feléd nem tudnál elzárkózni,úgy gondolom!

De azért ne a menedék legyél, hogy mikor nincs más csak akkor vagy jó!

2020. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
#10 Bocs nekem a kérdésből teljesen az jön le hogy 1 hónapja kb megismertel valakinek, irogattatok egymassal de nem lett tobb belole, nekem ezt jelenti a flort. Ne haragudj hogy ezt mondom de másfél évig flortolgetni csak ugy valakivel es nem alakult semerre a kapcsolat ennyi idő utan, hát sejthető volt. Es ezzel nem megbantani szeretnelek,de vond le ebbol az esetbol a tanulságot es szep fokozatosan probalj tovább lepni, hidd el idovel jobb lesz.
2020. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

#17 Erős ember vagy, ha hárítani tudtál. Nekem ez sose ment :) így van, ahogy írod, nemigen tudnám elküldeni.


#18 igazad van, rossz volt a szóhasználat. Nem bántasz, tudom, milyen bután hangzik ez, és magam sem tudom, mit vártam ettől. Leginkább semmit, csak felülkerekedtek az érzések és az érzékek. És igen, sokáig, szerintem ha most találkoznánk, izzana a levegő. Nem tudom és nem akarom minden részletében kiteregetni a körülményeket, de ez eleve hamvába hótt dolog volt, kár volt belemenni, de mire ráeszméltem, már nyakig benne voltam.

2020. jún. 4. 22:47
 20/32 A kérdező kommentje:
Most, hogy beszélünk róla, picit jobb is :)
2020. jún. 4. 22:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!