Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben az élethelyzetben?

Figyelt kérdés

A férjem két és fél éve nem hajlandó hozzámérni. Nincs szex, simogatás, puszi. Esténként megvárja míg elalszom es csak utana jön fel a hálóba. Minden este magányosan egyedül alszom el. Azt mondja nem akar engem es nincs férfi a világon aki akarna engem.

Pedig nem vagyok elhizva 165/60, igenyes vagyok, csinos.

Van két kicsi gyerekünk. Akik imadják az apjukat, és belepusztulnának ha nem lenne itt velük minden nap

Én viszont már nem bírom ezt hogy ennyire szeretet nélkül éljek.

Mi a megoldás?


2020. júl. 11. 21:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak, de számomra teljesen érthetetlen mi itt még a kérdés..
2020. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már nem szeret és szeretőt tart. A gyermek miatt maradhatott még. Sajnálom.
2020. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

*Azt mondja nem akar engem es nincs férfi a világon aki akarna engem.


Ezt mivel érdemelted ki? Mit tettél?

2020. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ilyen volt, vagy csak pl. a gyerekek érkezése óta ilyen? Tettél bármi olyat (pl. megcsalás), ami miatt így haragudhat rád? Van állandó munkája, vagy munkanélküli és magába fordult?

Amúgy ez a mondat erős, hogy téged egy férfi se akarna - szóval csak ez alapján irdatlan nagy tapló a férjed.

2020. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Semmit nem tettem. Nem csaltam meg semmi ilyesmi. Megadok számára mindent. Dolgozik. 4 éves a kisebb lanyunk, 2.5 éve van ez. Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki 😔
2020. júl. 11. 22:00
 6/22 A kérdező kommentje:
Azt mondja azért nem kellenék senkinek mert öreg vagyok 33 vagyok, van ket gyerekem, striáim és a cicim sem feszes 2 gyerek után. Azt mondja az ilyen nő már nem értékes
2020. júl. 11. 22:02
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

szándékosan aláz lelkileg hogy nehogy el hagyd, mert kell neki egy házi cseléd, addig ő meg éli a maga kis világát. Ezzel már semmit nem tudsz sajnos kezdeni, nem tisztel és nem is szeret semmilyen szinten ( különben nem mondana ilyet ). Sajnos vagy ki lépsz ebből vagy ha gyerekek miatt nem akarod ott hagyni akkor gondolom sejted mi a megoldás még, de hosszú távon nem hiszem az lenne számodra a megoldás.

F

2020. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

utolsó. Nekem is ez jutott eszembe. El akarja venni teljesen az önbizalmam hogy nehogy vége legyen annak a jólétnek amiben él.12 éve vagyunk együtt, ebből 8 évig eltartottam.

Nem akarom viszont a gyerekeimet az én vágyaim elé helyezni. Főleg a nagyobb lányom kikészülne ha nem lenne az apja közelében mert imádja

2020. júl. 11. 22:08
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Látná az apját ha válnál. De amúgy egy boldog anyát is látna akkor.
2020. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

5 A semmire nem mondanak egy ilyet egy nőnek, és a két gyereke anyjának.

Tehát akkor a válaszod alapján nálad a hiba.


Mond az igazat, hogy tudjunk segíteni. Ha elhallgatod, még pár évig fogod így húzni, de tovább nem.

2020. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!