Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben az élethelyzetben?

Figyelt kérdés

A férjem két és fél éve nem hajlandó hozzámérni. Nincs szex, simogatás, puszi. Esténként megvárja míg elalszom es csak utana jön fel a hálóba. Minden este magányosan egyedül alszom el. Azt mondja nem akar engem es nincs férfi a világon aki akarna engem.

Pedig nem vagyok elhizva 165/60, igenyes vagyok, csinos.

Van két kicsi gyerekünk. Akik imadják az apjukat, és belepusztulnának ha nem lenne itt velük minden nap

Én viszont már nem bírom ezt hogy ennyire szeretet nélkül éljek.

Mi a megoldás?


2020. júl. 11. 21:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
igazat írtam
2020. júl. 11. 22:17
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen boldog, kivirult, életvidám nő lehetnél egy normális srác melett, mig ha maradsz csak rosszabb lesz. A következő párod is lehet jó apa, ha nem jobb mint a jelenlegi, illetve el sem kell választani az apjától, találkozhatnak stb. Fiatal vagy még, nehéz lesz továbblépni, de ha megteszed nem fogod megbánni :)
2020. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel is ezt csinálta a férje. Elhitette vele, hogy értéktelen, és már úgy sem kell senkinek. Pedig csinos nő, ad magára, dolgozik, jó háziasszony. Sok év szenvedés után végre elvált. A férje ezt nem tudta megemészteni, és utána is folyton szidta mindenki előtt. 2 évébe tellett, míg elhitte, hogy vonzó nő, és lett új kapcsolata. Most olyan férfi van mellette, aki a tenyerén hordozza, megbecsüli. Sajnos a barátnőm önbizalmát még mindig nem tudta teljesen felépíteni, de sokkal boldogabb, mint előtte.
2020. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan szép vagy és értékes. 33 évesen öreg? Hahaha. Persze, 2 gyerek után már nem ugyanolyan a testünk, de attól még szép, ha nem hanyagoljuk el. 44 éves vagyok, és nem egy 30-as fiatalember érdeklődött már irántam, hát akkor te hogyne találnál!
2020. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Válaszolók! Ti akik a kérdezőt bántjátok, még biztosan nem éltetek bántalmazó kapcsolatban. Nem csak testiségben létezik...


Kedves Kérdező!


Hagyd el, nincs más választás. A gyereknek el lehet mondani, hogy téged már nem szeret, de őket igen. Nem hülye, csak gyerek, de ezt te is nagyon jól tudod. Nyilván nem lesz könnyű, pont miattuk IS lépd meg!

2020. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató szavakat
2020. júl. 11. 22:33
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen helyzetben lennék, elválnék, ahelyett, hogy ebbe az állapotba belebetegednék lelkileg, aztán testileg.


Nem csak magam miatt, hanem a gyerekeim miatt is, mert nem szeretném, hogy egy ilyen egészségtelen párkapcsolati mintát lássanak, ez íródjon be a tudatalattijukba, és felnőve ezt kövessék a saját boldogtalan kapcsolataikban vergődve, a lányom (lányaim?) rideg, érzelmileg és lelkileg bántalmazó férfiak mellett, akik majd idővel leépítik a maradék önbecsülésüket.


Az apjukkal egy válás után is tölthetnek sok időt, lehet jó a kapcsolatuk, ha a gyerekeit valóban szereti, de én nem dobnék el 10+ évet az életemből egy érzelmileg sivár, boldogtalan kapcsolatban, ami már csak a hétköznapi praktikum szintjén tűnik családnak, de érzelmileg már nem az.

2020. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, mellette az idő során teljesen tönkre fogsz menni. A gyerekek is később eszre fogják venni, ha az anyjuk nem boldog. Hosszú távon ez senkinek nem lesz jó.
2020. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Siman fognam magam és mennek randira, valast beadnam es kapjabe.
2020. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Többször próbálkoztam is, de visszautaít. Pedig felöltözöm szexin. (Body, neccharisnya, magassarkú)

Nagyon megalázó, többször már nem is fogok próbálkozni

2020. júl. 12. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!