Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vagyok ennyire begerjedv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire begerjedve a szexre? csak csajok/nők válaszát várom.

Figyelt kérdés

Férjem távol dolgozik, hétvégén van itthon, én egész héten amikor van egy kevés időm akkor álmodozok, a szexről hogy mi mindent szeretnék kipróbálni hogy mennyire szeretnék vadul szexelni. Hogy miket tegyen velem... de nem csak ilyen kis simi puszik és egyebek, hanem kezd nagyon piszkos lenni a fantáziám. Mostanság jött ez elő, mindennap muszáj vagyok masztizni mert egyszerűen lekaparom a falat. A probléma csak annyi hogy ő nem ilyen tipus. Csak egy kis csók, csak egy kis oral majd 5 perc szex és alszik... nekem ez borzasztó. Én azt szeretném ha nagyon meg......

Valaki (nők) voltatok hasonló cipőben??

Férfiak ne írjatok privát üzenetet!! Köszönöm


28N


2020. júl. 9. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem, mert nem vagyok megkötözve. Olyan a szex neked, mint az alkoholistáknak az alkohol.Nem veszed észre? Töményen jön az írásodból.Borzasztó. Ezt nem lehet csak úgy beszedni. Arról írj inkább, ne már a vég eseményekről.
2020. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
A heti egyszeri együttlét már önmagában elég kiábrándító lenne, de hogy az még ennyiből is áll összesen, az főleg szomorú. Régen is ilyen volt? Amúgy mindenképpen beszélj vele, ez nem állapot. Nem voltam még ilyen cipőben, mert amikor a férjem kevéssé akarta a szexet, akkor egyből fellázadtam és megbeszéltük, hogy mi a konkrét problémája, illetve elmondtam neki, mire vágyom, és igyekezett a kedvemre tenni, amitől neki is megjött a kedve és így szépen elég hamar beállt egy normális szintre (megint). Eddig nem szabad hagyni, nem szabad szenvedni, mert a végén még valami olyat teszel, amit megbánsz.
2020. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek kéne elmondanod a fantáziáidat.

Hét közben amikor nem találkoztok írogasd le neki. Elmondod minden nap hogy akkor éppen mire vágysz, meg hogy most magadhoz nyúlsz miközben erre meg arra gondolsz, aztán mire hazamegy nem csak egy kis simi meg csók lesz.

2020. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a párod!
2020. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezeket szerettem volna a páromtól, aztán szégyen ide vagy oda, mástól kaptam meg. Már nincs párom...
2020. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltam.
2020. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!