Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyermek születése után ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermek születése után ez elfogadható, normális?

Figyelt kérdés

Elmúlik majd és ez csak egy hullámvölgy, vagy ne számítsak sok jóra ?

A ferjemmel babat terveztunk mindketten nagyon akartuk. Nagyon vartuk hohy megszulessen, ugy gonsoltam remek apuka lesz belőle. Mindig mesélte hogy mennyire fog gondoskodni róla, olyanokat mondott amikből az jött le.

7hónapja meg is született a babánk, de a ferjem megsem olyan mint hittem. Momdhatnam azt is, hogy megbaltozott, emberileg.

Nem érdekli mi van velem, a babánkkal se nagyon törödik. Nincs vele kettesben, csak ha könyörgöm neki. Az első hetekben még vigyázitt ra amig elmebtem a bolba, örömmel mozdultam ki hetek után... De azóta "nem engedi"

Ha valahova be akarok nézni venni valamit egyedul akkor Mondja hogy majd együtt, vagy majd ő megveszi. Vagy vigyazzon adddig az anyám a gyrrekre, míg ni megnézzük.

Az sem különösen érdekelte, hogy az első két hónapban a legtöbb amit aludtam az 2-3 óra volt. Persze, ő dolgozik es kell neki a pihenés, de soha fel nem kelt volna a kicsihez ha sírt. Felébred ugyan, de egydzer nem kelt ki hozzá. Soha nem monsta hogy menj, dőlj le egy kicsit én addig vigyazok rá. Felőle akár én össze is eshetnék a kimerültségtől, az sem érdekelné ezt érzem. Ő rendszeresen alszik délután is, egy kipihent ember, állítása szerint.

Mostanában az ejszakák megint rosszak, mert jön a foga, es a ferjem annyival megoldja hogyha nahyon zavarja atmegy a masik szobába. És ismét csak 2-3órákat alszom ejjel.

Tegnap mondtam neki hogy lefeküdnék egy órára, mert mar nem birom... De azon is csak hisztizett hogy ő is aludna mert ő dolgozik es hogy még ki sincs takaritva, a munkába amit visz ételt sem csinaltam még meg(mert ő erre is képtelen) stb...

A hazimunkaban semmiben nem segit, persze megértem ő dolgozik, de nem csak az én retkem van itt, amikor en is dolgoztam, ugyanugy en csinaltam.


Elhord engem mindenféle lusta teremtménynek, ami nagyon nem igaz. Mert nem igaz hogy nem tudok akkor pihenni amikor a gyrrek is alszik...

1x alszik nappal 1 órát. Akkor mosást inditok be, teregetek, a szanaszét dobált ruháit szedem össze, mosogatok, vagy főzök. De persze eszre sem veszi. Amit főzök rendszeresen öntöm a kukába, mert 1x eszik belőle es ennyi. En meg 2 napig azt eszem. Tudom lehetne kevesebbet fozni de 2 szemelyre nem olyan könnyű (vagy egyre?)

Ugy gonsolom hogy mindenkinel akad llyan nap, hogy a nap vegere elfárad es azt a par tanyert elhalasztja reggelre... Hogy elmossa. Nrm gondolom ezt olyan nagy tragédia lenne. De ebből is ügyet csinált a multkor.


Regen is nehez eset volt, de ennyire nem. Ugy erzem teljesen le vagyok merulve es irigylem az olyan nőket akiknek a ferjuk kiveszi a részet az életükből.


2020. júl. 9. 17:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja nagyon szeret. Ebredj fel
2020. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Max te szereted őt, de hogy ő téged nem, az tuti. Gondold már végig, ha szeretek valakit, így viselkedek vele? Szidom mások előtt? Nézem, ahogy megszakad egyedül? Dehigy szeret ez téged.
2020. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
65%

1 ev, es mehet bolcsibe a gyerek, te meg dolgozni.


Meredeken hangzik, de neked az lesz a megoldas.

2020. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Embert megváltoztatni? Energia pazarlás a semmiért! Nekem elhiheted.
2020. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Detto ez csak annyi különbséggel hogy nálunk besegít a házi munkába.


Mikor mentem volna az ügyvédhez aláírni a válási papírokat, előtte leültettem beszélni és két választása volt. Egyik, hogy el válunk. A másik meg...ki lehet találni.


Hogy mennyire vált be, még kérdéses, mivel várom a fejleményeket és annak függvényében születik meg a végleges döntés.


Nálunk is 7 hónapos a gyerek.

2020. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig mesélte hogy mennyire fog gondoskodni róla, olyanokat mondott amikből az jött le."


Mesélte, oké. De tenni mit tett? Kivette a részét a házimunkából? Akkor tudott magának kaját csinálni?

Vagy akkor is csak a szája volt nagy?


Ha eredetileg is ilyen volt, csak elhitette veled, hogy a gyerekkel majd más lesz, akkor soha nem fog megváltozni.

2020. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
68%
Feküdj le te is a bával, ráér teregetni. A párod nem tud mit kezdeni a gyerekkel, lehet később változik, lehet nem. Alakítsd át az életed, hogy ne legyél hulla fáradt.
2020. júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ilyen faék, 0 empátiás férfiaknak annyi a forgatókönyve, hogy ha te fáradt vagy szexelni, akkor nemhogy segítene és feltételezné, hogy ez egy ilyen időszak, amiben jobban rászorulsz, hanem azt úgy veszi, hogy már nem szereted, megváltoztál. Ha pedig úgysem szereted, minek segítsen, amitől mindketten csak kritizáljátok egymást. Amitől te mérges leszel rá és inkább menekülsz a gyerekhez, aki legalább szeret és hozzád bújik. Ő pedig gyáván a munkába vagy valaki máshoz menekül, ahol elismerést kaphat kritika helyett. Szóval kettőt tehetsz. Vagy akkor is kedveskedsz és szexelsz vele, ha épp bunkó volt és hulla fáradt vagy, ahogy nagyanyáink is tették kötelességből, hogy maradjon, aki eltartja őket és legyen apja a gyereküknek, meg legalább ezzel másnapig tán valami kedvességet és jobb hangulatot kolduljanak, hogy ne a többieket csattanjon. Vagy leszel modern nő és dobod, és csak a saját lábadra állsz, ill. a bíróság majd kötelezi valami minimumra.

Egyébként nem a te hibád, hogy nem alszik a gyerek, nekem kettő van, az egyik jó alvó volt, vele azt hittem, milyen ügyes vagyok, a másik pocsék, vele mindent kripróbáltam.

2020. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Elbeszélgettem vele, hogyha ez így megy tovább és nem változtat, el fogunk válni.

Úgy tűnt komolyan vesz. Majd meglátjuk mi sül ki belőle.

2020. júl. 11. 13:23
 30/32 anonim ***** válasza:

Járj szerencsével. Nálunk változatlan a helyzet. Inkább kiveri magának a wc-n valakivel telón, mint hogy velem szexeljen.


Nálunk nagyon úgy fest hogy válás lesz a vége.

2020. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!