Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyermek születése után ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermek születése után ez elfogadható, normális?

Figyelt kérdés

Elmúlik majd és ez csak egy hullámvölgy, vagy ne számítsak sok jóra ?

A ferjemmel babat terveztunk mindketten nagyon akartuk. Nagyon vartuk hohy megszulessen, ugy gonsoltam remek apuka lesz belőle. Mindig mesélte hogy mennyire fog gondoskodni róla, olyanokat mondott amikből az jött le.

7hónapja meg is született a babánk, de a ferjem megsem olyan mint hittem. Momdhatnam azt is, hogy megbaltozott, emberileg.

Nem érdekli mi van velem, a babánkkal se nagyon törödik. Nincs vele kettesben, csak ha könyörgöm neki. Az első hetekben még vigyázitt ra amig elmebtem a bolba, örömmel mozdultam ki hetek után... De azóta "nem engedi"

Ha valahova be akarok nézni venni valamit egyedul akkor Mondja hogy majd együtt, vagy majd ő megveszi. Vagy vigyazzon adddig az anyám a gyrrekre, míg ni megnézzük.

Az sem különösen érdekelte, hogy az első két hónapban a legtöbb amit aludtam az 2-3 óra volt. Persze, ő dolgozik es kell neki a pihenés, de soha fel nem kelt volna a kicsihez ha sírt. Felébred ugyan, de egydzer nem kelt ki hozzá. Soha nem monsta hogy menj, dőlj le egy kicsit én addig vigyazok rá. Felőle akár én össze is eshetnék a kimerültségtől, az sem érdekelné ezt érzem. Ő rendszeresen alszik délután is, egy kipihent ember, állítása szerint.

Mostanában az ejszakák megint rosszak, mert jön a foga, es a ferjem annyival megoldja hogyha nahyon zavarja atmegy a masik szobába. És ismét csak 2-3órákat alszom ejjel.

Tegnap mondtam neki hogy lefeküdnék egy órára, mert mar nem birom... De azon is csak hisztizett hogy ő is aludna mert ő dolgozik es hogy még ki sincs takaritva, a munkába amit visz ételt sem csinaltam még meg(mert ő erre is képtelen) stb...

A hazimunkaban semmiben nem segit, persze megértem ő dolgozik, de nem csak az én retkem van itt, amikor en is dolgoztam, ugyanugy en csinaltam.


Elhord engem mindenféle lusta teremtménynek, ami nagyon nem igaz. Mert nem igaz hogy nem tudok akkor pihenni amikor a gyrrek is alszik...

1x alszik nappal 1 órát. Akkor mosást inditok be, teregetek, a szanaszét dobált ruháit szedem össze, mosogatok, vagy főzök. De persze eszre sem veszi. Amit főzök rendszeresen öntöm a kukába, mert 1x eszik belőle es ennyi. En meg 2 napig azt eszem. Tudom lehetne kevesebbet fozni de 2 szemelyre nem olyan könnyű (vagy egyre?)

Ugy gonsolom hogy mindenkinel akad llyan nap, hogy a nap vegere elfárad es azt a par tanyert elhalasztja reggelre... Hogy elmossa. Nrm gondolom ezt olyan nagy tragédia lenne. De ebből is ügyet csinált a multkor.


Regen is nehez eset volt, de ennyire nem. Ugy erzem teljesen le vagyok merulve es irigylem az olyan nőket akiknek a ferjuk kiveszi a részet az életükből.


2020. júl. 9. 17:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, én lazán megmondtam hogy nem akarok gyereket .

Mondjuk lett végül kettő is de nagyon nagy erőszak árán és megmondtam én nem segítek ha egyedül vállalja akkor oké.

2020. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus sz@rházi!Sajnos sok ilyen van,te meg ne hagyd magad!Menj el ha hazajön és kész...
2020. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a toredeke sem normalis. Ez az ember nem tars, egy ilyen ember nem hiszem, hogy barmikor valtozna. Valoszinuleg ilyen szar alak volt, csak nem volt helyzet, amiben kielezodhetett volna.

Nem tudom, mennyire vagy kiszolgaltatva anyagilag, de en elvalnek. Es a gyereknek sem egeszseges fejlodes ezt latni.

2020. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Elkuldenem a busba. Rögtön nem kene fozni mosni rá meg utána pakolni.
2020. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én ott elhagytam volna, amikor másoknak azt mondta, hogy ő csinál mindent. Otthagynád neki 1 napra a gyereket, még te lennél a szemét, rossz anya. Én biztos nem tudnék így élni.
2020. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
En beszelnek a helyedben az anyjaval, hatha o tudna hatni ra, hogy illene segitenie neked.
2020. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Beszeltem mar az anyjaval. Egy ideig hasznal, de utana ismet ez van.

Felnott ferfi, nem kene az anyjahoz rohangalnom :(

2020. júl. 9. 18:17
 18/32 anonim ***** válasza:
56%
Ezt beszoptad. Miért mentél hozzá?
2020. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
66%

Kezdetnek rendezd a gyereked alvását. Egy óra NEM elég neki. És ha a baba nem kiegyensúlyozott egy családban, akkor senki nem az. (Viszonyításképp az enyém is épp 7 hónapos, kétszer másfél-két órát alszik nappal, az éjszakát pedig este nyolctól reggel hatig egyhuzamban. Nem szerencse kérdése, sok melóm van benne, Békés éjszakák, vidám nappalok c könyvből tanultam mindent.) Aztán ha alszik napközben, akkor te is tudsz vele aludni, majd a nappali alvás magával hozza a nyugodtabb éjszakákat is, így kipihentebb leszel.


A férjednek meg mondd meg, hogy oké, azért vagy otthon, hogy a gyereket ellásd, de a házimunka előtte is, most is közös. A kajája összekészítése meg mostantól az ő feladata, mert nem törik le tőle a keze.

2020. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Megprobalok beszekni za anyjaval is, meg vele is. Nem szeretnék elválni, nagyon szeretjuk egymast mindezek ellenére. Azt szeretném ha megváltoztatná ezt a gondolmodásmódját.

Amikor a 3. Trimeszterben mar hajolni sem birtambolyan nagy hasam volt, akkor tudott segiteni takaritani bezzg...nem ertem most miert gonsolja maskepp.

2020. júl. 9. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!