Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válás vagy még türelem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás vagy még türelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rossz a házasságom, bevallom elcsesztük. 10 év, de mára a ragaszkodáson meg a megszokáson kívül nincs semmi. Nem szeretem, ő sem engem. Nem tiszteljük egymást, a falra mászok tőle és ő is tőlem. A karantén alatti bezártság is megtette a hatását, minden nap halálra idegesítettük egymást, veszekedtünk, ajtócsapkodás, ordibálás.

Minden barátom szerint válni kéne, engedjem el, fiatalok vagyunk még (33,36) és lehetne mással boldogabbnak lenni.

Mindkettőnknek változni kéne sok dologban, ide minden beszélgetés alatt eljutunk, de a változás helyett dacoskodás van.

Már néhány hónapja együtt sem alszunk, szex pedig nincsen. Szájrapuszi ritkán.


Valahogy mindenkinek evidens, hogy válni kéne, de én nehezen fogadom ezt el. Ő sem akar szerintem, én sem, furcsa mert nehezen engednénk el egymást. Pedig ez tényleg rossz így, több mint fél éve csak szenvedünk. Valamiért rossz belegondolni a válásba.

Mit tegyek?


2020. júl. 1. 10:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
9-es. Jó látni hogy van még nő, akiben van érzés és félre teszi az egóját. Nálunk is mindig įgy van, de én férfi létemre teszem, a szexet leszámítva mert az tabu. Ezzel az a baj, hogy aki ezeket a gesztusokat teszi, az onnantól kezdve alá rendelté válik döntő többségében.
2020. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom igazad van,de szerintem szerintem két emberen múlik egy kapcsolat olyan soha nincsen hogy csak az egyik hibás
2020. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát ja, akinek rossz, az minek tűri.
2020. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ismertem ket olyan hazaspart is, akik valas utan randizni kezdtek egymassal ujra, par ev utan, es megis egymast akartak. De elkotelezettseg, bilincs nelkul.
2020. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!