Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen típusú nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek ilyen típusú nőt, esetleg te magad ilyen vagy?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy létezik e ilyen típus mert én egy ilyen nőt keresek.

Természetesen minden nem egyezhet, de ha valakinél egyezik a többség arról szeretnék tudni.



Kb 26-36 körüli nő akinek szép arca van, csinos , de nem szilikon cicababa , feszes a feneke, combjai mert gyerekkorában sportolt valamit(tánc, balett,kézilabda, röplabda,atlétika, torna stb..),tudja, hogy csinos, de nem él vissza vele.


Nyugodt a természete , nem pörög állandóan, nem kapkod , nem türelmetlen.Nem túl lassú sem, közepes tempóban beszél és csinálja a dolgait úgy általánosságban.


El tudja foglalni magát egyedül is.

Általában tudja, hogy mit akar.

Munkájára tevékenységeire igényes.

Jó humorérzéke van, megbízható, laza.

Általánosságban jobban érzi magát a fiúk társaságában pl mert volt fiú testvére.

Pozitívan látja többnyire a dolgokat.

A lazaság alatt nem azt értem, hogy egy link, hanem , hogy pl olyan esetben mikor más nő pánikot kapna, ő továbbra is észnél tud maradni és ura a helyzetnek többnyire , nem akad fent apróságokon.jó példa, hogyha esetleg van gyereke és elesett a gyerek akkor nem pánikolja össze magát és a gyereket.


Van önbizalma, hogy nincs szüksége állandó visszajelzésekre, elég ha érzi, hogy tetszik valakinek és ő sem mond ki mindent, hanem érezteti.

Pl ha ölelésre csókra vágyik akkor nem úgy akarja elérni, hogy el kezd panaszkodni a másiknak, hanem ügyesen eléri, kedvességgel, hogy a másik megölelje, pl a másik mellé ül.

Esetleg elvált és már belátott pár dolgot


Bocs telefonnal írtam, remélem érthető így is.



2020. ápr. 21. 14:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%

Én pár évvel fiatalabb vagyok, de kb leírtál engem.

Amúgy ha nyitott szemmel jársz, nem nehéz ilyen lányt találni, a barátnőim nagyrésze is hasonló jellem.

2020. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Hűű, vannak ám elvárások :)

Az elején még magamra talàltam ismerni, de minél előrébb haladtam az olvasásban, annál több ponton véreztem el :D

2020. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Már ne haragudj, merő jóindulatból mondom hogy álomvilágban élsz. Hajkurászod a tökéletes nőt. Nézzen ki jól, legyen önbizalma, legyen tökéletesen rendben testileg és mentálisan is, legyen tisztában önmagával, ha baja van azt nem kommunikálja, hanem kedvességgel erezteti hogy mi kell neki (??), jó humorú, pozitív, stb...

Ilyen nő, ilyen ember NINCS.

Ezek sokszor egymást kizáro elvárások, de ahelyett hogy a tökéletes álomnőt egy anonim oldalon keresgélnéd, kezdj önfejlesztésbe, hogy ha már ilyen elvárásaid vannak, te is tudj adni cserébe valamit.

2020. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Ilyesmi vagyok bar csak felnott koromtol sportolok. De mar hazas ugyhogy bocsi.
2020. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%

"Már ne haragudj, merő jóindulatból mondom hogy álomvilágban élsz. Hajkurászod a tökéletes nőt."


Igazából ez a lista nagyrészt (de lehet teljesen) megegyezik a nők elvárásaival is. De gondolom ha nő írta volna ki nem ezt mondanád, hanem hogy "így van, ne add lejjebb az igényeid!"

2020. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyenek már elkeltek.
2020. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ismerek ilyen nőt (nem én vagyok az, ne írj privátot).


Remélem, a válaszommal sokkal előrébb vagy.

2020. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

"mert gyerekkorában sportolt"


Hidd el, ha valaki abbahagyja a sportot, annak a hatása is 1-2 éven belül simán eltűnik. 5 éves sportolok rendszeresen, vannak ismerőseim, akik hozzám hasonlóan végigsportolták az általános - és középiskilát. Aztán ez elmaradt és rájuk sem ismerni...


Egyébként nem vagyok a türelmemről híres, szóval ebben is megbuktam. Nem szeretem az állóvizet és az eredménytelen piszmogást például.


A többi stimmel, de én nem számítok, mert már egy ideje van kit bosszantanom. :)

2020. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%

A barátnőmről beszélsz.


De nem kezd GYK-s incel looserekkel, meg ugye velem van :) De simán található ilyen nő.

2020. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

5 éves koromtól * bocsi


Ezt a fústkarikás kommunikációt sem bírom, amit itt felvázoltál. Nem érzékeltetek semmit, hanem megmondom, ahogy van, mert mint mondtam, nem a türelmemről vagyok híres és hatékonyságra törekszem célozgatás helyett

2020. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!