Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen típusú nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek ilyen típusú nőt, esetleg te magad ilyen vagy?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy létezik e ilyen típus mert én egy ilyen nőt keresek.

Természetesen minden nem egyezhet, de ha valakinél egyezik a többség arról szeretnék tudni.



Kb 26-36 körüli nő akinek szép arca van, csinos , de nem szilikon cicababa , feszes a feneke, combjai mert gyerekkorában sportolt valamit(tánc, balett,kézilabda, röplabda,atlétika, torna stb..),tudja, hogy csinos, de nem él vissza vele.


Nyugodt a természete , nem pörög állandóan, nem kapkod , nem türelmetlen.Nem túl lassú sem, közepes tempóban beszél és csinálja a dolgait úgy általánosságban.


El tudja foglalni magát egyedül is.

Általában tudja, hogy mit akar.

Munkájára tevékenységeire igényes.

Jó humorérzéke van, megbízható, laza.

Általánosságban jobban érzi magát a fiúk társaságában pl mert volt fiú testvére.

Pozitívan látja többnyire a dolgokat.

A lazaság alatt nem azt értem, hogy egy link, hanem , hogy pl olyan esetben mikor más nő pánikot kapna, ő továbbra is észnél tud maradni és ura a helyzetnek többnyire , nem akad fent apróságokon.jó példa, hogyha esetleg van gyereke és elesett a gyerek akkor nem pánikolja össze magát és a gyereket.


Van önbizalma, hogy nincs szüksége állandó visszajelzésekre, elég ha érzi, hogy tetszik valakinek és ő sem mond ki mindent, hanem érezteti.

Pl ha ölelésre csókra vágyik akkor nem úgy akarja elérni, hogy el kezd panaszkodni a másiknak, hanem ügyesen eléri, kedvességgel, hogy a másik megölelje, pl a másik mellé ül.

Esetleg elvált és már belátott pár dolgot


Bocs telefonnal írtam, remélem érthető így is.



2020. ápr. 21. 14:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%
Több olyan ismerősöm van, aki gyerekkorában rendszeresen, sokat sportolt, még gimnáziumban is, aztán huszas éveire 100 kiló felé hízott.
2020. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy olyan lista, mint amikor valaki leadja a rendelést az étteremben. De ez a fórum itt továbbra sem társkereső, kérdező.
2020. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
26%
Ez a leírás rám is illik, laza nő vagyok, laza anyuka, de én sem vagyok egyedülálló. Egyébként sok nő tényleg nagyon idegesítő, jól néznek ki, de rinyálnak, csak azért, hogy dícsérje valaki, nyavalyognak ha nem szeretgetik őket, nem tudják normálisan lekommunikálni a dolgaikat. Úgyhogy abszolút átérzem ezt a listát, egy ideje ezért nem is barátnőzök. Sok sikert a kereséshez, szerintem ez azért nem egy reménytelen ügy, pláne ha anyuka is lehet.
2020. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
89%
Nice one. 🙂
2020. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%
Én ismerek 1 ilyet nem mindenben felel meg de a külseje miatt manökennek hívták házias és dolgozik tervszerűen csinál sok mindent.
2020. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, hogy ilyen vagyok. Es akkor? Van egy esetem, pontosan tudom, milyen. Nem erdekel a hatha, tarskereson jobbra lapozom az eselyeseket.
2020. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen vagyok, két eltéréssel:

- hogy ha időre kell mennem, és késésben vagyok, akkor képes vagyok kapkodni, rohanni, illetve ha csinálok valamit és siettetnek, akkor leszek kapkodós.

- és nem vagyok elvált :D igaz férjnél sem vagyok... :D

2020. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
OEz olyan mint valami reklám hirdetés
2020. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló vagyok (1-2 pontot leszámítva), DE


1. Nem jönnék össze olyan pasival, aki ilyen listát gyárt az elvárásaival, mint te. Voltam már hasonló párkapcsolatban, ott is mindig azt éreztem, hogy a férfi pipálgatja ki a fejbéli listáját, milyen szempontoknak felelek meg és miknek nem.


2. Te mit is tudsz cserébe ezekért nyújtani?

2020. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!