Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen típusú nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek ilyen típusú nőt, esetleg te magad ilyen vagy?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy létezik e ilyen típus mert én egy ilyen nőt keresek.

Természetesen minden nem egyezhet, de ha valakinél egyezik a többség arról szeretnék tudni.



Kb 26-36 körüli nő akinek szép arca van, csinos , de nem szilikon cicababa , feszes a feneke, combjai mert gyerekkorában sportolt valamit(tánc, balett,kézilabda, röplabda,atlétika, torna stb..),tudja, hogy csinos, de nem él vissza vele.


Nyugodt a természete , nem pörög állandóan, nem kapkod , nem türelmetlen.Nem túl lassú sem, közepes tempóban beszél és csinálja a dolgait úgy általánosságban.


El tudja foglalni magát egyedül is.

Általában tudja, hogy mit akar.

Munkájára tevékenységeire igényes.

Jó humorérzéke van, megbízható, laza.

Általánosságban jobban érzi magát a fiúk társaságában pl mert volt fiú testvére.

Pozitívan látja többnyire a dolgokat.

A lazaság alatt nem azt értem, hogy egy link, hanem , hogy pl olyan esetben mikor más nő pánikot kapna, ő továbbra is észnél tud maradni és ura a helyzetnek többnyire , nem akad fent apróságokon.jó példa, hogyha esetleg van gyereke és elesett a gyerek akkor nem pánikolja össze magát és a gyereket.


Van önbizalma, hogy nincs szüksége állandó visszajelzésekre, elég ha érzi, hogy tetszik valakinek és ő sem mond ki mindent, hanem érezteti.

Pl ha ölelésre csókra vágyik akkor nem úgy akarja elérni, hogy el kezd panaszkodni a másiknak, hanem ügyesen eléri, kedvességgel, hogy a másik megölelje, pl a másik mellé ül.

Esetleg elvált és már belátott pár dolgot


Bocs telefonnal írtam, remélem érthető így is.



2020. ápr. 21. 14:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen nőknek nincs szüksége pasira, mert egyedül is tök jól elvannak...és csak púp lennél a hátán mivel semmi szüksége rád! :)
2020. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

Igen, en ilyen vagyok, azzal a kivetellel, hogy lottyedt a seggem, mert barmilyen meglepo, az, hogy 9-14 eves korom kozott folyamatosan sportoltam valamit, nem biztositott nekem egesz eletre szolo bomba alakot.

De tenyleg, ezt hogy gondoltad? :D Akiknek kerek feneke van es szexi combjai, az azert van, mert MOST, felnottkent legalabb heti 3x edz ra.

2020. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%
Tetszik a múltbeli elvárás, és a női kapcsolatok tiltása, menő gyerek vagy.
2020. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen nők nem jönnek a gyk-ra téged keresni.
2020. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%
Igen , de már elkeltem
2020. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
Sok pont rám is igaz (vagy csak félig meddig), de mivel introvertált vagyok így senki nem várja meg, míg igazán meg tudnék nyílni. Úgyhogy bukta
2020. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%
"közepes tempóban beszél" Ez tetszett a legjobban. :)
2020. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ismerek ilyen nőket és én is ilyen vagyok. 1 pont nem illik rám: gyerekkoromban nem sportoltam, hanem felnőttként vágtam bele kb. 6-7 éve.
2020. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%

Én ott bukok el első körben, hogy gyorsan beszélek. Nem türelmetlenségből, hanem mert gyorsan pörög az agyam és a szám alig bírja követni, néha kapkodósnak és kuszának tűnik emiatt, mert mire végigmondok egy gondolatot az agyam már hárommal előrébb tart. Az alap tempóm is gyorsabb, mint az átlag.

"Pl ha ölelésre csókra vágyik akkor nem úgy akarja elérni, hogy el kezd panaszkodni a másiknak, hanem ügyesen eléri, kedvességgel, hogy a másik megölelje, pl a másik mellé ül." Ezen is elbuktam, mert nekem ez is játszmázásnak minősül. Ha ölelésre, csókra vágyom akkor egész egyszerűen odamegyek és megölelem, megcsókolom a párom. A többi stimmel, a párom ezeket a dolgokat nagyon szereti bennem. A barátnőim nagy része is pont ilyen, én nem látok ebben semmi különlegeset.

2020. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
96%

"Sok pont rám is igaz (vagy csak félig meddig), de mivel introvertált vagyok így senki nem várja meg, míg igazán meg tudnék nyílni. Úgyhogy bukta"


Az összes barátnőm ilyen típus volt...


Én mindig beleraktam az energiát, az időt, és a türelmet az ilyen kapcsolatokba, amíg megnyíltak, és mindig meg is érte.


(apró észrevétel, hogy sok esetben nem kaptam meg az esélyt, mert a hölgy olyan férfire vágyott, aki bármelyik nőt megkaphatja, de persze az ő megnyitásába fog fektetni hónapokat. Na ők vannak még ma is egyedül)

2020. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!