Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek ilyen sztorit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek ilyen sztorit, esetleg veletek megtörtént már?

Figyelt kérdés

Szeretek egy férfit, aki reménytelenül szerelmes egy nőbe, próbál felejteni. Mi barátok vagyunk, vagyis próbálok felé barátként közeledni. Ő tudja hogy szeretem őt.

A kérdésem pedig, hogy volt már veletek vagy ismertek olyan igaz sztorit, amiben végül a férfi/nő ( amelyik fél reménytelenül szerelmes volt és próbált felejteni ) beleszeret abba, akiről tudja hogy szereti?


2015. máj. 18. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen sajnos csak a filmekbe van...:/
2015. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos többször megtörtént, hogy a barát volt szerelmes belém, soha nem tudtam viszontszeretni, évek múlva sem, és kivétel nélkül a barátságok is rámentek, pedig nagyon hiányoztak emberileg. Sajnos nagyobb eséllyel fogod elveszíteni a férfit, mint összejönni vele, és nagy valószínűséggel a kapcsolatotok is rövid idejű lenne, hiszen te nem szerelem vagy számára, hanem csak valaki, aki jó ember.
2015. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de én csak fordított esetről tudok, hogy nem szeretett bele soha. Pedig az illető nagyon elszánt volt, mégsem tudta meghódítani a férfit.
2015. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam/vagyok hasonló esetben, csak én nem szerettem volna meg a tagot, ha nem ő kezdeményez nálam (borzasztóan kívánt, hónapok óta amíg mert lépni és semmibe venni azt, hogy féltem tőle és hárítottam). Aztán elég hamar ágyba is akart vinni, de én túl gátlásos vagyok az ilyenhez. Azóta sokszor bántott, durán vitáztunk stb., de így is szeretem, talán mélyebben mint barátot. De ő szerintem még mindig az exe miatt szerelem-beteg.
2015. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez volt :) A férjem kb első látásra belémszeretett, de én akkor nagyon szerelmes voltam másba. Ráadásul, azután egy másikkal jöttem össze, róla nem is tudtam, hogy tetszem neki, kis félénk volt a lelkem :) Azután beleszerettem a másikba, együtt voltunk pár évig, közben a férjemmel csak barátok voltunk. Aztán egyszer bevallotta, hogy szeret. Utána még sokminden történt, hosszú lenne leírni, de a lényeg, hogy végül én is fülig szerelmes lettem belé :) És azóta nagyon boldogok és szerelmesek vagyunk :)
2015. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt az én sztorim, majdnem ugyanígy indult, talán annyi a különbség, hogy nekem "udvarolgatott" a másik mellett, akiről eleinte tudomásom sem volt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2015. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen volt:) És összejöttünk 5 hónap után, de jó pár alkalommal azt mondtam már előtte hogy nem bírom tovább és feladom!

Kitartás:)

2015. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!